בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי שמש במרכז

תקציר : חיפוש אחר מתקין דודי שמש במרכז עשוי להיות מעייף ומתסכל, ישנם מתחרים רבים בתחום דודי השמש אך רק מעט מאוד מומחים בעלי ניסיון רב. אור הסהר מזמינה אתכם להבין מדוע היא החברה המתקדמת ביותר בתחום התקנת דודי שמש במרכז, ואיך בוחרים מתקין דודי שמש במרכז.

מאת: אור הסהר

3 תכונות מרכזיות יש לבדוק כשמחפשים מתקין ומשווק דודי שמש במרכז:

שירות 
דוד שמש  הינם מערכות המשלבות אנרגיה סולרית בטכנולוגיה מתקדמת מים הממוקמת בחוץ על הגג ללא כיסוי או הגנה אחרת מאיתני הטבע, מכרסמים, עופות חתולים וכדומה.. לכן פעמים רבות ישנן מצבי חירום בהם דרוש תיקון מיידי של הבעיה, דליפה או קלקול בדודי השמש במרכז המצריך מכם תיקון מהיר, זמן מענה טלפוני, זמן הגעה לבית הלקוח ויכולת מציאה ותיקון התקלה מינימאלי.בחברה של אור הסהר המומחים בהתקנה ושיווק של דודי שמש במרכז תמצאו יכולת הגעה מהירה במקרי חירום לבית הלקוח בכל שעה שתצטרכו. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו הקיימים וללקוחותינו החדשים  צוות חירום מיוחד הזמין לקבלת פניותיכם לאורך כל שעות היום וישמח לעמוד לשרותכם ולספק לכם  פתרון מהיר.

ניסיון
מתקין מזגנים באזור המרכז חייב לדעת כיצד להתאים בצורה נכונה את הפתרונות הסולריים השונים לבתים ולבניינים בהתאם למיקום שלהם ביחס לבניינים אחרים, ביחס לדיירים ומיקום דודי השמש שלהם וכן ביחס למזג האוויר הייחודי של אזור המרכז המאופיין בחום כביר לאורך כמעט כל השנה, לרמת הלחות הגבוה של אזור זה. מתקין דודי שמש במרכז לא מנוסה, שאיננו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום לא יוכל לדעת ולהכיר באמת את ההשלכות שיש להתקנת דודי שמש מסוגים שונים וכן לאופנים ולפתרונות האחרים הקיימים באזורים ספציפיים במרכז המוכרים מאוד לבעלי הניסיון.

צוות גדול ואיכותי
במצב חירום בפרט וגם בשגרה כשדרוש לכם מתקין דודי שמש או טכנאי דודי שמש אתם לא יכולים לחכות הרבה, כמות הפניות והתקלות של תושבי המרכז עשויים לשבש את הלוח זמנים של מתן השירות בחברות קטנות. 

חברת אור הסהר היא בעלת מוניטין רב בהתקנה ושירות בתחום דודי שמש במרכז, לאור הסהר לקוחות רבים המרוצים מאוד מהשירות אותו הם מקבלים בכל שנות פעילותנו הרבות. הצוות הגדול שלנו – גדול גם באיכותו ובהרכב האנושי שלו. 

נשמח לעמוד לשירותכם, ולתת לכם את השירות המקצועי, האדיב והמנוסה ביותר.אור הסהר.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה