בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי שמש בתל אביב

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מערכות דודי השמש

מעבר לסוגי דודי השמש, קיימים שלושה סוגים של מערכות דוד שמש בת"א: מערכת דוד שמש בת"א פתוחה, מערכת סגורה ומערכות בעלות צללית נמוכה. כל סוג מערכת, מתאים לאזור ולסוג הגג של הנכס עליו היא עתידה להיות מוצבת.

דוד שמש בת"א בעל מערכת פתוחה, מתאים בעיקר לגגות באזורים חמים במיוחד בהם אין סכנה לקפיאת מים,דוד שמש בת"א בעל מערכת סגורה תתאים לאזורים קרים יותר בהם יש צורך לשמור על חום המים ולמנוע את קפיאתם, במיוחד באזורי דרום הארץ המדבריים בהם הלילות קרים במיוחד ועשויים להקפיא מים במערכות אשר אינן סגורות, במערכות סגורות אף מותקן שסתום מיוחד המאפשר חימום מים ומניעת כניסת מים קרים בימים קרים ומעוננים בהם קרני השמש אינן מגיעות אל הקולט.

 מערכת דוד שמש בת"א בעלת צללית נמוכה, דומה לפעולה אותה עושה המערכת הסגורה, ומעניקה מראה אסתטי יותר לדוד וקיים בו שסתום בעל גוף חימום, בדומה למערכת הסגורה.

 כיצד בוחרים דוד שמש בת"א

חשוב מאוד לבחור דוד שמש בהתאם לסוג האקלים באזור בו אתם מתגוררים וסוג הגג. על ידי בחירת דוד שמש מתאים תמנעו מקפיאת מים בדוד ותחסכו זמן המתנה רב להגעת המים החמים. ישנה חשיבות רבה על בחירת סוג הדוד בהתאם למיקומו בין אם זה על הגג ובין אם זה בבית הלקוח עצמו. חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית לדוד שמש בת"א וזאת על מנת להיות בטוחים שקיבלתם את המוצר המתאים לכם ביותר הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת היעילות.

 דוד שמש בת"א בחברת "אור סהר" 

בחברת "אור סהר" דוד שמש בת"א, תקבלו את מגוון הפתרונות והאפשרויות בהתאם לאזור מגוריכם ובהתאם ליכולת התקציבית שלכם. בחברתנו מיטב היועצים המומחים בתחומי דודיי וקולטי השמש, בעלי ניסיון בתחום, היודעים להתאים המוצר ללקוח על ידי בחינת הפרמטרים השונים. אצלנו ב"אור סהר", תוכלו למצוא את מגוון הקולטים והדוודים מה שמאפשר לנו התאמה יעילה לכל לקוח על פי צרכיו ולאחר יעוץ והסבר על ידי אנשי המקצוע של החברה. מגוון דודיי השמש הקיימים מאפשרים לנו לתת שירות יעיל, מקצועי וחסכוני לכל לקוח. בכל מקרה של התקנה חדשה של דוד שמש בת"א, החלפה או תיקון דוד שמש בת"א קיים. 

חשיבות התקן והביטוח 

מעבר לחשיבות המגוון וההיצע, חשוב מאוד לשים דגש על האחריות והביטוח אותו אתם מקבלים מהחברה המתקינה את דוד השמש בביתכם, יש לבדוק האם דוד השמש אכן מאושר על ידי מכון התקנים גם בכדי להימנע ממצב של בזבוז כספי על דוד חדש או תיקון הדוד ובמיוחד מניעת מצבים של נזק למוצרים ופגיעה בנפש כתוצאה מהתקנת דוד לא תקני. חשוב לזכור כי חברה אשר מאמינה במוצריה תעמוד מאחוריהם גם בתחום האחריות והתקן. חברה מקצועית באמת תציג בפניכם אישורים אלה עוד לפני שתבקשו. אסור להתפתות למחירים שנראים אטרקטיביים אך אינם כוללים את הפרמטרים הנ"ל- פעולה כזו היא חסרת זהירות ועלולה לעלות לכם ביוקר.

חשוב להבין, שעלות דוד שמש אינה מסתכמת בכמה שקלים בודדים, ויש לעשות זאת מול חברה מקצועית, ותיקה ומנוסה.

 בכדי לקבל דוד שמש איכותי ומתאים עבורכם, צרו קשר עכשיו או השאירו פרטיכם ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה