בס"ד

התקשרו עכשיו:

 ישראל

התקשרתי דרך האתר כדי להתיעץ היה מאוד סבלני ונתן שירות מעולה למרות שלא רכשתי ממנו שום דבר כן ירבו אנשים כאלה מומלץ בחום

המלצות

שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.

שם:                          

שדה חובה

הודעה:                          

שדה חובה

שלח המלצה

שלום לכולם ברצוני לשתף אתכם בשירות המיוחד שקיבלתי .

לפני כחודשיים רכשתי דוד שמש וקולט דרך אור הסהר מבלי לבדוק במקומות אחרים קיוותי שהכל יהיה טוב.השבוע לאחר שלא היינו בדירה בשבת התפוצץ חלק בצנרת של הדוד החדש וכמובן שלא היה לנו מים כי אחד השכנים סגר לנו את המים כי ירד כמויות של מים בחצר כשהגענו הבית פניתי לאור הסהר ולשמחתי קיבלתי שירות חבל על הזמן והם התייחסו מאוד מאוד יפה ממש כייף ונחמד שיש למי לפנות. וכמובן נותני השירות גם היו מאוד אדיבים ונחמדים ניקו את הקולט (אפילו שזה חדש), בקיצור שירות באמת מכל הלב לאחר מכן ביקשתי מכתב שיאשרו לי שנזל כמויות של מים ע"מ שאזדכה בחיוב הארנונה והם שלחו לי בדואר אישור. בקיצור מי שמחפש שירות אמין איכותי וטוב צוות מקצוענים ואדיבים במיוחד מקום שי לו אבא ואמא מקומכם איתם   

בהצלחה לכולם ותודה רבה ענקית
מעריכים מאוד
אריק ושלומית ישוב אלעד

עופר עשה אצלי שתי עבודות, אחת לפני חצי שנה והאחרונה לפני חודש ואני רוצה להגיד, שעדין לא יצא לי להיתקל בבעל-מקצוע כזה איכותי כמו עופר, השירות שלו משהו משהו, הוא גם מקצועי גם נחמד וגם לוקח מחירים סבירים ולא מנסה לדפוק את הלקוח, אי אפשר למצוא טוב מזה!

בפעם הראשונה הגעתי לעופר דרך פרסום, עשיתי סקר שוק רציני לגבי מחירים ונוכחתי לגלות שעופר גם לוקח מחירים הוגנים וגם מדבר לעניין והחלטתי לרכוש מהחברה שלו דוד שמש של "אמקור" כולל קולטים.עופר עמד בזמנים, הגיע כשקבענו, ביצע התקנה ראויה ואסתטית, השאיר אחריו נקי ומסודר ונתן לי קבלה ואחריות לעשר שנים על דוד השמש והקולטים.

הייתי מאוד מרוצה ממנו לכן גם הפעם קראתי לו לבצע התקנה של דוד שמש נוסף בדירה אחרת שברשותי.גם הפעם רכשתי דוד וקולטים של חברת "אמקור" וגם הפעם עופר היה מקצועי מאוד.שוב הגיע בזמן, שוב ביצע התקנה איכותית ושוב לקח בדיוק את המחיר שסוכם מראש.מדובר בבעל-מקצוע מאוד ישר, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות
ואני בהחלט ממליץ עליו!

ניר כוכב, כפר-סבא.

שלום לכולם.

לפני שפניתי לאור הסהר, חיפשתי הרבה חברות לפי מחיר ואיכות. אני בעצמי מכונאי ואיש טכני. קיבלתי מחיר ממש בסדר ביחס לאיכות של דוד וקולטים עצמם. לגבי עבודה זה ממש תענוג, מקצועי אני הייתי ממש מסופק. לא עזבו עד שהדוד התמלא וחשמל חימם את המים.הדוד שמש הזה הורכב בצורה הכי מקצועית על הגג שלנו. היו כאלה ששמו אפילו קולט הפוך בדירות אחרות. אני מודה על ההתקנה . ממליץ בחום!

לש שמיס
פתח תקווה.

Highly satisfied with your services.
Recently a boiler was installed in my home to my satisfiction.

Thank you, 

David Amiri

לאחר בדיקות מרובות ותשובות מבלבלות מכל מני ספקים שעל פי תשובותיהם לא היו אמינים;
הגעתי לאיריס מאור הסהר.
קיבלתי הסברים מדויקים, תנאים טובים, תגובות מהירות ומדויקות
והעיקר מוצרים מתוצרת אמקור העושים רושם אמין עם אחריות ארוכה.
האספקה וההתקנה היו ברמה מקצואית מעולה ןלמרות החורף (התקנה בינואר) אני נהנה ממים חמים בשפע.

תודה,

ממשה קורן

01.01.2013 

עופר אור-הסהר
הרצליה
א.נ.

הנדון: אספקה והתקנת דודי-שמש
בשמי ובשם ועד-הבית בשד' בנימין 27 אני מוצא לנכון להביע את הערכתנו לתהליך החל מקבלת הצעת המחיר ממך וכלה בהתקנת דודי-השמש מתוצרת אמקור לכל דיירי הבניין, עד להתקנת דודי-השמש הפעלנו דוד שפעל על גז שסיפק מים לכל דיירי הבניין.ההחלטה לעבור לדודי-שמש התקבלה לאחר עליית מחירי הגז ובעיקר לאור התייקרות המים היות וצריכת המים החמים הייתה משותפת.עמדת בכל הציפיות שלנו, החל מגביית הכסף מהדיירים כולל דיירים מחו"ל ועד לסיום הפרויקט.אני חייב לציין את היענותך לבעיות של חלק מהדיירים ובייחוד על האווירה הטובה ששררה לאורך בצוע הפרויקט.בצעת עבודה שהייתה לא פשוטה בבניין כבן 40 שנה, בצורה אסטטית וראויה

ועל כך נתונה לך הערכתנו ותודתנו .                                                                   

בכבוד רב
אוריאל לווין
יו"ר ועד-הבית
שד' בנימין 27
נתניה

דוד שמש והקולטים בביתי היו קצת ישנים, ולא היו שורדים עוד חורף קר, ולכן החלטתי שעליי להחליפם לפני החורף הקרב. במהלך חיפושיי אחר בעל מקצוע בתחום, הגעתי לאתר "טוב תודה" ויצרתי קשר עם בעלי מקצוע בתחום. 

עופר מ"אור הסהר" היה אחד מבעלי המקצוע שיצרתי איתם קשר, הוא אמנם לא היה הזול ביותר אך גם לא היקר ביותר ובשיחת הטלפון הוא נשמע אמין ומקצועי ומעבר לכך היה זמין לעבודה ולכן החלטתי להזמין אותו. עופר הגיע בשעה המדויקת בא קבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש והחל בעבודה, העבודה נעשתה על גג רעפים ביום גשום וקריר, אך מצב זה לא מנע מעופר לעבוד בצורה יעילה ומקצועית וביצע את העבודה תוך שעתיים. 

האמת היא שתחילה תכננתי להחליף רק את דוד השמש, אך כשעופר ראה את מצב הקולטים הוא המליץ לי להחליף גם את הקולט ע"מ שנוכל לנצל את אנרגיית השמש ולא אצטרך כל הזמן להדליק את החשמל ולשלם כסף רב. העבודה נעשתה בצורה מקצועית ויעילה, עשה עבודה טובה בתום העבודה הוא פינה את הדוד והקולט הישן, מאז עבודתו של עופר, היו כמה ימי שמש וגם כמה ימים בהם נאלצנו להדליק את הדוד, ובכל מצב המערכת עובדת בצורה תקינה וטובה.

המון תודה,

איציק מהוד השרון

רוצה לציין לחיוב את חברת הדודים של עופר מזרחי - חברת "אור הסהר". פניתי אליהם לפני כשבועיים בכדי לתקן לי דוד שהיה מקולקל. עופר היה איש שירות מצוין מכל בחינה אפשרית: עופר נתן מענה מהיר לפנייתי, עלה על הבעיה האמיתית שהייתה בדוד, פתר אותה במקצועיות, וגם לא דרש מחיר מוגזם מדי עבור התיקון. התקשרתי לעופר לאחר שהבחנתי בנזילה שמגיעה מהכיוון של הדוד "היושב" אצלי על הגג. בגלל שאני לא מבין גדול בדודים... התקשרתי למישהו שכן מבין יותר ממני בתחום, וככה הגעתי בעצם לחברה של עופר - חברת "אור הסהר". 

עופר ענה לי מיד, והציע להגיע לבדוק את הדוד בשעות הצהריים - כבר של אותו יום! הזמינות המיידית של עופר שימחה מאד את ליבי. לא ציפיתי בכלל שיוכל להגיע בהתראה כה קצרה של מהיום להיום (חשבתי שאאלץ לסבול מדוד "דולף" לפחות יום או יומיים עד שיגיע טכנאי אל ביתי...). 

בשיחת הטלפון עופר התחייב שיגיע בסביבות שעה 12:00 בצהריים - בשעה שתיים-עשרה אפס אפס בדיוק - עופר התייצב! כשעופר עלה על הגג ובדק את הדוד, הסתבר שסה"כ מדובר בבעיה של צינור קרוע - לא היה צריך להחליף לא את הדוד ולא את הקולטים. שמחתי מאד על כך שהבעיה של הדוד לא הייתה חמורה כמו שציפיתי (הייתי כבר משוכנע שצריך להחליף דוד או משהו כזה, כי הדוד הוא לא ממש דוד חדש...) - מכל הסיפור יצאתי בנזק של 280 שקלים - זה מה שעופר ביקש עבור התיקון. 
עופר נתן לי אחריות על עבודתו, ואמר שאם אבחין בתקלה או נזילה נוספת, שאקרא לו מייד שוב. אהבתי את הזמינות המיידית של עופר ואת הרצינות. אהבתי גם את היושרה של עופר - לטפל לי בבעיה האמיתית...אני משוכנע שיש הרבה מאד טכנאי דודים, שאם הייתי קורא להם, כבר היו ממליצים לי להחליף את כל הדוד, למרות שהבעיה הייתה בכלל בצינור! ההתנהלות של עופר ללא ספק קנתה אותי. הבנתי ממנו שהוא גם מתעסק בין היתר לא רק בדודים אלא גם בתיקוני חשמל ואינסטלציה... אם זה הדבר - אני מתכוון לקרוא לו כדי לתקן לי בעיות נוספות בבית שוב ושוב!! 

המון תודה,

שי מנקס

לאחר שקראתי את ההמלצות (הטובות מאוד) על חברת אור הסהר שנמצאת באתר, יצרתי קשר (ביום שישי אחה"צ) עם עופר הבעלים של החברה, לגבי החלפת קולטים שנמצאים אצלי על הגג ודלפו מים. 

הסברתי לעופר מה בדיוק אני צריך, והוא נתן לי הצעת מחיר: 1400 שקלים עבור קולט אחד גדול במקום זוג הקולטים הישנים שלי. עופר ענה לי על כל שאלה ששאלתי אותו בסבלנות ובמקצועיות, הסביר לי למה קולט אחד גדול עדיף על שני קולטים קטנים, וגם ההצעת מחיר שלו הייתה זולה בסדר גודל של 350 - 500 ש"ח לעומת הצעות אחרות שקיבלתי. 
כל הסיבות האלו הביאו אותי למסקנה שכדאי לי באמת לבחור בחברת הדודים שלו, וסיכמנו ביננו שביום ראשון הוא יגיע להתקנה בשעה 13:00 בצהריים. ביום ראשון - יום ההתקנה, עופר דאג להתקשר ולעדכן אותי שעה לפני על בואו (מה שבעיניי מעיד על אחריות ורצינות גבוהה מן הצד שלו!). 

הוא ועוד עוזר שלו הגיעו אליי אפילו כמה דקות לפני השעה 13:00 - מה שגם כן מאד מצא חן בעיניי! הם עלו בזהירות על הגג, הסירו את הקולטים הישנים, והרכיבו במקומם את הקולט החדש הגדול. ההתקנה הייתה מהירה ומקצועית. תוך פחות משעה עבודה, הכל סוים והושלם - מה שגם היה טוב מבחינתי, כי כל הסיפור לא עיכב אותי יתר על המידה ליתר עיסוקי היום-יום שלי. עופר דאג לשלוח לי בדואר חשבונית וכתב אחריות כמו שאמר שהוא יעשה. 

אני הייתי מאד מרוצה מההתנהלות שלהם, ואני ממליץ על החברה הזאת בחום רב! 

בברכה,אלון

ברצוני להביע הערכתי ותודתי לצוות של חברת "אור הסהר"
ובמיוחד לעופר על הטיפול המסור וללא הפשרות בתקלת דוד החשמל בביתנו ב 1.2.2012. 

הצוות עבד, תוך תנאי מזג אויר קשים, תוך שהוא מאתר ומטפל בכל הבעיות והתקלות שצצו ועלו, בסבלנות ובמקצועיות, לפתרון מלא ואיכותי. 

כל משפחת פלודה (הנקייה והרחוצה) מודה לכם! 

תודה,עודד פלודה

היום היה אצלי עופר שהתקין לי דוד שמש.. עוד לא נתקלתי בעבודה,
כזאת טובה...ואיכותית...הכל היה מהיר.ו העבודה נעשתה על הצד הטוב ביותר.
חשוב לי גם לציין שעופר עזר פה למתקין הארון מטבח, ששבר את הברז בטעות.
ועופר סידר את זה.

אז באמת תודה רבה מכל הלב..

ושהק"בה יחזיר לך בכפל כפליים. ושוב תודה...

יוכי עובדיה.
מגבעת שמואל.