בס"ד

התקשרו עכשיו:

קולטי שמש

 

בדף זה תוכלו למצוא מידע על קנייה, התקנה ותיקון קולט שמש. אנו מוכרים קולטי שמש להם תו תקן, קולטי שמש אותם אנו מכירים מ 20 שנות פעילותינו ויודעים שהם מספקים את התוצאות הנדרשות. נתאים לכם קולט שמש על פי צרכיכם. 

משלב הקנייה וההתקנה עד לתיקון, בבוא העת, חברתנו היא האחראית הבלעדית. האחריות כוללת, הגעה תוך 24 שעות מזמן ההודעה, החלפה, העברה וטיפול בכל בעיה, תיקון קולט שמש יכול להסתיים במקום או לקחת כמה ימים, תלוי בטיב התקלה. 

קולט שמש נחושת גדול תוצרת "אור-הסהר" 

התאמת קולט שמש נעשית על פי מס' הנפשות וגודל דוד שמש בהתאמה, וכן מידת חשיפתו של קולט השמש לשמש. יש לשים לב להתאמה בין התפוקה היומית של קולט שמש – קק"ל ונפח דוד שמש. למשל דוד שמש עומד של 80 ליטר דורש קולט שהספקו 3280 קק"ל (על קולטי שמש רשום הספקם).

התקנת קולט שמש

יש להיות עדינים מאוד עם קולט שמש מאחר ושמשתו עלולה להישבר ולגרום נזק רב, כדאי לשים בלטות תחת קולט שמש בכדי למנוע ממנו לשקוע בזפת חמה. כדאי לקשור קולט שמש למבנה שתחתיו או לצידו, רוחות חזקות עלולות להעיף קולט שמש מאחר ויש לו שטח פנים גדול. מומלץ להציב קולטי שמש ב 35 - 45 מעלות לשמש, אל כיוונה בשעותיה החמות – כיוון כללי דרום. במידה ויש הצללה על המקום שנבחר להצבת קולטי שמש ו/או הזווית שהם מוצבים ביחס לשמש קטנה מ 35 מעלות, אזי יש להגדיל את תפוקת החום של קולטי שמש בהתאם להנחיות המפורטות בתקן 579 חלק 4.

תיקון קולט שמש

המים החמים עלולים להביא להתגבשות אבנית בתוך קולט שמש, במקרה כזה יש לפתוח קולט שמש ולהזרים את מימיו החוצה. יש לשים לב היטב, קולטי שמש עלולים להוות סכנה, המים בתוכם חמים בשיעור ניכר מ 65 מעלות צלזיוס וקרובים לרתיחה, לסיפור מעניין בנושא זה לחצו. מקרה של נזילה מחייב בדיקה, תיקון נזילת קולט שמש עלותה 290– 440 ₪ כולל מע"מ. במידה ולנזילה מצטרף ריקבון נציע להחליף את קולט שמש.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה