בס"ד

התקשרו עכשיו:

קניית דודי שמש

תקציר : ההחלטה לקנות דוד שמש ולהפסיק להשתמש במכשירי חימום המבוססים על גז או חשמל, היא החלטה נבונה ויעילה. בעזרת דודי שמש המבוססים על אנרגיה סולרית, חוסכים בתשלום לחברת החשמל ומסייעים בשמירה על איכות הסביבה. לקניית דוד שמש חדש יש להתייחס כמו לקניית מכונית או כל מוצר יקר אחר. דוד שמש שנבחר בקפידה יפעל במשך שנים רבות, בעוד שסתם דוד שמש יתקלקל ולא ישתלם כלכלית.

מאת: אור הסהר 

בחירת חברה

רוב החברות מציעות מחירים דומים. כדאי לבצע חקר שוק ושלול את החברות שמציאות מחיר גבוה במיוחד ואת החברות שמציעות מחיר נמוך מהרגיל. דברו עם המתקינים ובדקו עד כמה הידע שלהם בתחום רחב. יש לקחת בחשבון את ותק המתקין כמו גם המלצות מלקחותיו. כדאי לדבר על הלקוחות בעצמם ולשאול אותם אם הם מרוצים מהשירות. דוד שמש

התאמת גודל הדוד

כמו שאין צורך לקנות וואן למשפחה המורכבת מבעל ואישה בלבד, כך אין צורך לקנות דוד גדול. דודי שמש באים בגדלים שונים. הם עולים אלפי שקלים ולכן חשוב להתאים את גודל הדוד לגודל המשפחה. אז אם אתם זוג, דוד בינוני יספיק לכם. אם המשפחה שלכם גדולה, בחרו בדוד הגדול ביותר. חשוב להבין שבקיץ, תמיד יהיו מים חמים כי השמש זורחת ברוב שעות היום. בחורף, ובמיוחד בימים גשומים, המים עלולים להיגמר מהר יותר. במקרים כאלה אפשר להשתמש במערכת החשמלית לחימום הדוד.

המלצות לתחזוקה

אם מתקין אומר לכם שאין בכלל מה לדאוג, כי הדוד החדש שהוא יתקין לכם הוא משוכלל ואין סיכוי שהוא יקלקל, אתם צריכים לדאוג. כמו כל דבר אחר -  דוד חייב להיות מתוחזק היטב. הדרך הטובה ביותר לדעת אם מתקין כלשהו הוא אמין, היא לשאול אותו כיצד לתחזק את הדוד. כדאי להקשיב להמלצותיו ולפעול על פי הוראותיו.  מתקין אמין יצע לכם לרכוש כלים נוספים לשמירה על הדוד כמו תרמוסטט. דודים עלולים להתחמם יתר על המידה. תרמוסטט ימנע מהם להגיע למצב זה.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה