בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

איך לבחור דודי שמש איכותיים?

תקציר : האיכות של דודי שמש ואיכות ההתקנה שלהם היא משמעותית מאוד עבור כמות המים החמים שנוכל לאגור, זמן ההתחממות של המים ואורך החיים של הדודים. כמו כן, קיימים סוגים רבים של דודי שמש, אשר חלקם מורכבים אך ורק ממערכות סולאריות, ואחרים מכילים בתוכם גם גוף חימום חשמלי לימים בהם אין כלל שמש.
מאת: אור הסהר

לכן כאשר בוחרים דודי שמש יש להתחשב במספר מרכיבים שונים, חלק תלויים בנו ובצרכים שלנו, ואחרים בביצוע סקר שוק איכותי ובחינת איכות המוצר:

איכות החברה. חשוב מאוד לרכוש דודי שמש מחברה מוכרת ובעלת מוניטין.

איכות המוצר. ישנו הבדל משמעותי בין דודי שמש שונים, אשר חלק מכילים מאיצים מסוגים שונים ועשויים להיות מהירים ויעילים יותר בחימום המים.

מה גודל דוד השמש? דודי שמש מגיעים בנפחים של 80-200 ליטר, כאשר הבחירה צריכה להיעשות על ידיבחינת מספר הנפשות במשפחה.

מה מקבלים? לא תמיד אנו צריכים להחליף את כל הדוד או המערכת, חשוב, לעיתים ניתן להשתמש בחלקים מסוימים. לכן חשוב לבדוק זאת מראש ולרכוש רק את החלקים הנדרשים.

רק דודים שעומדים בתקן! בדקו שהדוד שאתם קונים מקיים את החוק ועומד בתקן הישראלי.

כולל התקנה? חשוב לסגור מראש את עלויות ההתקנה והובלה. במקרים רבים המתקינים ייגבו תוספת תשלום על התקנות במקומות בעיתיים, כגון רבי קומות או עבור פינוי מערכות סולאריות נוספות שהיו במקום.

אחריות. יש לדרוש אחריות על דודי שמש ולא פחות חשוב גם על איכות ההתקנה. בתום התהליך יש לבדוקשדוד השמש אכן עובד, ובנוסף יש לוודא שההתקנה נעשתה, באופן מקצועי.

מיקום דוד השמש. דודי שמש או מערכות סולאריות

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה