בס"ד

התקשרו עכשיו:

אודות אור הסהר

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

החברה המקצועית לשיווק והתקנת דודי שמש, החלפת דודי שמש, קולטי שמש, דודי חשמל, דודי מחליפי חום, שיפוץ ואחזקה של מערכות סולאריות, כבר יותר מ 20 שנה.

חברת אור סהר דודי שמש, מתמחה במתן שירות לכל סוגי דודי השמש וקולטי השמש. 

ייעוץ מקצועי 

אנו נותנים יעוץ מקצועי לפני ההתקנה בכל הקשור לסוג דודי השמש המומלצים לסוג הנכס כל דוד שמש היוצא מחברתנו ומותקן בבית הלקוח או בבית העסק מבוקר ומותקן לאחר בדיקה יסודית של מקום ההתקנה וסוג דוד השמש או קולט השמה המתאים לו. 

אמנת השירות של אור הסהר 

אנו באור הסהר דודי שמש, מאמינים כי הפרמטר החשוב ביותר בשירות ללקוח, הוא שקיפות מלאה, תוך הסבר בגובה העיניים. אצלנו, תקבלו הסבר על מגוון האפשרויות הקיימות, בהתאם לסוג הנכס והסבר על דודי שמש הכדאיים ביותר מבחינת הנכס שלכם והתאמת המחיר לאפשרויות התקציב שלכם ומבנה הבית או העסק והסבר לאורך כל התהליך מבחינת המיקום הפוטנציאלי של דודי השמש ועד להתקנתם. אצלנו השירות אינו נגמר לאחר ההתקנה. אנו קשובים לכל בעיה, שאלה או תקלה של הלקוח גם לאחר התקנת הדוד, השירות שלנו כולל אחריות מקיפה לגבי כלל מוצרנו. 

תקנים 

באור הסהר דודי שמש, כלל דודי השמש, קולטי השמש והמערכות הסולאריות, עוברים בדיקות תקן מקיפות ועומדים בסטנדרטים ובתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי. 

זמינות 

אנו זמינים עבורכם, בכל יום מימות השבוע 24 שעות ביממה בכל מקרה של תקלה. בחברת אור הסהר תקבלו מענה אנושי ושירות מקצועי במהלך כל שעות היום. כך שגם אם הדוד מתקלקל או יוצא מכלל שימוש בשעה חמש ודקה בערב, יהיה לכם למי לפנות. וכעת באור הסהר דודי שמש, מבצע מיוחד וחסר תקדים! 

מהרו! המבצע לזמן מוגבל! אור הסהר דודי שמש.  יעוץ. התקנה. שירות

אור הסהר
מכירה, התקנה ותיקון דוד שמש ,קולט שמש ,מערכות סולריות ודוד חשמל
שיחת חינם 1800-80-80-50

לחברה 20 שנות ניסיון וידע רב בשרות, תיקון, שיפוץ ואחזקת דודי שמש ,קולטי שמש ,דודי חשמל ומערכות סולאריות. אנו מפיקים סיפוק רב מהדאגה למים חמים לכל לקוח. עובדת היות המים מוצר בסיסי ויומיומי היא שמעניקה לשירות זה יתר משמעות. לצד ההנאה משירות נאמן לציבור, שני רק האתגר של יצירת יש מאין, העמדת מערכת סולרית במקום שלפני כן היה רק גג. 
הגינות ומחירים שווים לכל נפש הם ערכים הממלאים את משמעות המילה מקצועיות וחותמים את ערכה.
חנות החברה ממוקמת בהרצליה,
רחוב סוקולוב 78

פנו אלינו בכל שאלה או בקשה, נעשה הכל בכדי לעמוד בה.  

עופר מזרחי, מנהל, "אור הסהר"