בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי שמש בבת ים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תקציר : חברת אור הסהר הינה החברה המובילה בהתקנה שיווק ותיקונים של דודי שמש במרכז הארץ ובתיקון מכירה והתקנה של דוד שמש בבת ים בפרט. לחברתנו צוותים מומחים רבים שפועלים בכל ענפי השירות של דודי שמש, בעלי ניסיון רב, מיומנות המפגינים יחס אדיב וחם לכל לקוח, החל משיחת הטלפון הראשונה ועד לריצוי הלקוח, סיום העבודה וסיוע בכל תקלה גם שנים רבות לאחר ההתקנה.

מאת: אור הסהר

מהו דוד שמש?

כיום למעשה ישנם פתרונות רבים לחימום של מים בבתים בעסקים ומוסדות ציבוריים. אחת הדרכים הנפוצות ביותר בארץ היא התקנה של מערכת לחימום מים באמצעות דוד שמש וקולטי שמש.

כיצד מתקינים דודי שמש?

על מנת להתקין דודי שמש בבת ים בדומה למקומות אחרים בארץ יש להתקין ראשית את קולט שמש על גג הבניין או הבית. קולטי השמש הם למעשה מאפשרים קליטה למעשה של קרני השמש,ניצול האנרגיה הסולארית שניתן להפיק מהם, והפיכת האנרגיה הסולארית המיוצרת באותם קולטי שמש לאנרגיית חום, לחימום דודי שמש בבת ים, כאמור דודי השמש, הינם מיכלים המחוברים למערכת המים המרכזית, ומעבירה מים ממשאבת המים בתחתית הבניין לתוך מיכל בדוד השמש על מנת לחמם אותו. דודי שמש בבת ים מותקנים לכיוון דרום (בגלל זווית השמש בחלק הזה של כדור הארץ), כך ניתן לנצל את קרני השמש בשיא עוצמתם עבור דודי שמש בבת ים לאורך רוב שעות היום.

איך בוחרים מתקין דודי שמש בבת ים?

הדרך לבחירת מתקין דודי שמש בבת ים עוברת בבדיקה של כמה פרמטרים – מקצועיות, זמינות, אדיבות ומחיר.  מקצועיות – חברת אור הסהר הינה חברה בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום התקנת דודי שמש בבת ים, המודעת לכל הבעיות האפשריות שיכולות לצוץ בעיר בת ים בעקבות התקנת דודי שמש בדרכים מסוימות. אנו נדאג לספק לכם את הפתרונות היעילים ביותר עבורכם, נציע לכם מגוון של פתרונות לכל בעיה, נמליץ על דרך לפתרון ונאפשר לכם לבחור במה אתם מעדיפים לבחור. 

הזמינות – אנו נעשה הכל על מנת להגיע אליכם בהקדם האפשרי, וזמינים לאורך כל שעות היממה לטיפול בבעיות חירום של נזילות ומקרי קיצוניים אחרים. אדיבות ומחיר- אנו נדאג להגיע אליכם להגיע עם חיוך וסבלנות ונציע לכם מחיר משתלם והוגן, כך תקבלו שירות אדיב באמת. לפניות התקשרו אל חברת אור הסהר המומחית בהתקנה שירות ומכירה של דודי שמש בבת ים.

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה