בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש בגבעתיים

תקציר : חיפוש אחר מתקין או משווק של דודי שמש בגבעתיים מחייבים אותך לבחור את המתקין ומשווק דודי שמש בגבעתיים הטוב ביותר. שידע וותק ואדיבות משתלבים יחדיו- מקבלים שירות נעים ומקצועי כמו חברת אור הסהר המתקינה ומשווקת דודי שמש בגבעתיים מזה שנים רבות, עומדת לשירות לקוחותיה הוותיקים ונותנת מענה לעשרות פניות רבות להתקנת ושירות עבור דודי שמש בגבעתיים.
מאת: אור הסהר

צוות מנוסה

אם קרה לכם בעבר שיצרתם קשר עם חברה וקבלתם טכנאי שלא התנהג בנימוס הראוי או לא הראה סימנים המעידים על מקצועיותו הגבוה בתחום – כנראה שלא בחרתם בחברה הנכונה.

אור הסהר הינה מספקת שירות מקצועי על ידי צוות מיומן שנבדק ביסודיות לפי פרמטרים רבים בטרם התקבל להצטרף לשורת נותני השירות של אור הסהר. לאחר הקבלה לעבודה, הטכנאים עוברים חפיפה ארוכה עם איש צוות מנוסה, גם אם יש להם ניסיון רב קודם. שיטת העבודה הייחודית של אור הסהר בהתקנה וניתוח בעיות של דודי שמש בגבעתיים מחייבים כל מתקין של דודי שמש בגבעתיים בצוות שלנו ללמוד שיטה ייחודית לייעול השירות ומקצועיות על מנת לתת לכם את הפתרון האיכותי והמהיר ביותר, ובכך לאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם ללא כל עיכוב מיותר מצד החברה המתקינה או המשווקת דודי שמש בגבעתיים.

מבחני אמינות, בחירה בצוות של אור הסהר המומחים בהתקנה של דודי שמש בגבעתיים מבטיחה לכם שקט בטחוני לפרטיות שלכם ולאמינות של איש הצוות, כל אחד בצוות שלנו חייב לקבל תעודת יושר מהמשטרה המעידה על אמינותו ועל תום לב. מי שמכיר סיפורים שונים יודע כי בעלי מקצוע לא תמיד מתנהגים בדרך הראויה, ולא תמיד בדיקה ראשונית יכולה לנתח התנהגויות חריגות, אישור אמינות יכול לתת לכם את השקט והשלווה לו אתם זקוקים כשאתם מכניסים בעל מקצוע זר הביתה.

אור הסהר – גבעתיים זאת משפחה גדולה עבורנו

אור הסהר מתקינה דודי שמש בגבעתיים באלפי בתים מידי שנה, הלקוחות שלנו דואגים לשמור על הקשר עמנו ופונים אלינו לכל בעיה שמתעוררת או לכל שאלה והתייעצות לגבי טכנולוגיות חדשת או שינוי כלשהו במערכת המים, לכן גבעתיים בשבילנו היא כמו משפחה אחת גדולה בזכות הקשר המצוין שיש לנו עם לקוחותינו.

 

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה