בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש בגוש דן

תקציר : אור הסהר הינה חברה מובילה בתחומי התקנה מכירה ותיקון של דודי שמש בגוש דן. חברתנו מספקת שירות של התקנת דודי שמש בגוש דן בשנים האחרונות לעשרות אלפי בתים פרטיים, דירות, וועדי בתים, בניינים חדשים, מוסדות וארגונים. אנו שמחים לעמוד לרשות לקוחותינו לטיפול בכל תקלה בכל שעה ביממה, באדיבות ובסבלנות.
מאת: אור הסהר

 לרשות חברת אור הסהר המובילה בהתקנה ותיקון של דודי שמש בגוש דן הציוד היוקרתי והמתקדם ביותר בתחום.בזכותו אנו מצליחים לספק גימור טוב יותר לכל סוג של שירות ולהאריך את שנות החיים של דודי שמש בגוש דן המתוחזקים ומותקנים על ידנו.

 גוש דן, הינו המקום המרכזי ביותר בארץ, בעל האוכלוסייה הגדולה ביותר ביחס לשאר חלקי הארץ, וכן עם הצפיפות הגבוה ביותר. בזכות המיקום המרכזי, מתקבלות בחברתנו עשרות פניות ביום לטיפול בליקויים, והתקנות חדשות בזכות המוניטין הרב שצברנו במשך השנים של יושר ומקצועיות.  לכן לרשות לקוחותינו עומדים מספר צוותים העובדים במקביל על מנת לצמצם את זמן ההגעה אחרי קריאה למינימום. כמו כן, אנו דואגים למענה לאורך כל שעות היממה במקרה חירום, כדי להיות שם תמיד בשבילכם.

 דודי שמש בגוש דן מצריכים מיומנויות שונות

לא דומה התקנת דודי שמש בגוש דן בעיר תל אביב עיר החוף עם מספר רב של גורדי שחקים, להתקנה של דודי שמש ברמת השרון אשר בה רוב רובם של צורת המגורים היא של בתים פרטיים חד משפחתיים המאופיינים בחיפוי גג מרעפים. בחירה של איש מקצוע שיש לו ניסיון בהתקנה על גג רגיל עבור התקנה בגג רעפים היא לא מעשה נבון, מתקין זה עלול לגרום לנזקים חמורים ואף לאסונות בעקבות התקנה לא נכונה של דודי שמש אלו, עקב חיזוק חלש או חזק מידי לגג הרעפים. כמו כן, ישנו הבדל בין התקנה של קולט שמש ממול גורד שחקים לבין התקנה של דודי שמש במקום בעלי מתאר פשוט כמו פתח תקווה לדוגמא.

 חברת אור הסהר המומחית בהתקנה של דודי שמש בגוש דן תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה, בקשה או ייעוץ. ניתן ליצור עימנו קשר ישיר בטלפון  או בהשארת פרטים באתר.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה