בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש בהרצלייה

תקציר : דודי שמש בהרצלייה מותקנים בעשרות אלפי הבתים של תושבי העיר. שימוש בדודי שמש נפוץ יותר בהרצלייה מאשר כל פתרון אחר לחימום המים. כמובן ישנם כאלה שמעוניינים בדוד הפועל על אנרגיה חשמלית, וישנם אנשים שמעוניינים בפתרונות אחרים כגון שימוש באנרגיה סולרית מתקדמת לטובת אותה התוצאה. כמו כן, בדירות שכורות או בדירות בהן הבעלים מוצא לנכון שלא להתקין דודי שמש הוא יכול לבחור להשתמש בפתרונות כמו אטמור, שהם סוג מיוחד של מחממי מים על בסיס חימום מהיר בזמן אמת של המים.
מאת: אור הסהר

 תושבי הרצלייה כמו בכל הארץ יכולים לנצל את החום הטבעי, את כיוון וכמות שעות פעילותה של השמש לצורכם האישי. דודי שמש בהרצלייה מנצלים את העובדה שהרצלייה זוהי עיר חוף שברובה המוחלט גובה הבניינים שווה, וכי ניתן לנצל בקלות יתר את השמש באמצעות קולטים פשוטים מאוד שעושים עבודה מצוינת בקליטה של השמש והפיכת קרני השמש לאנרגיה סולארית ובכך גם לאנרגיה חשמלית. שמפעילה דודי שמש בהרצלייה.

אם קרה לכם בעבר שרציתם להתקלח ולא היה לכם מים חמים למקלחת או שנאלצם לשטוף כלים ללא מים חמים והידיים שלכם באמצע החורף קפאו, סביר להניח שמה שאתם צריכים זאת המערכת הבסיסית שמותקנת כמעט בכל בית בישראל, מערכת הבנויה מקולטי שמש ומדודי מים, כאשר קולטי השמש, הופכים את אנרגיית השמש לאנרגית חום ומפעילים את דוד השמש ובכך המים מתחממים באופן טבעי לאורך כל היום.

 כשאתם מזמינים דודי שמש בהרצלייה ישנם כמה פרטים שחשוב מאוד לשים לב אליהם על מנת לא להיקלע למצבים לא נעימים. אחד הדברים החשובים ביותר הוא האמינות של אותה החברה המספקת לכם את שירותי ההתקנה, כמות העבודה באזור הרצלייה והצורך הרב בעבודה מהירה, עשויה פעמים רבות לפגוע בלקוחות עקב עבודה חפוזה מידי, יש לדאוג לאמינות החברה על מנת להבטיח ביצוע מקצועי ואמין ביסודיות מרבית בהתקנה של דודי שמש בהרצלייה.

 התקנה לא נכונה של דודי שמש בהרצלייה ודודי שמש בכלל עשויה לקצר את אורך חייו של דודי השמש.

 חברת אור הסהר מומחית במתן פתרונות שונים בתחום של דודי שמש, התקנה ותיקונים. חברתנו פועלת במקרי חירום לאורך כל שעות היממה.

 להזמנות ופרטים צרו עמנו קשר עוד היום.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה