בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש בכפר סבא

תקציר : התקנת דודי שמש בעיר כפר סבא הינה פעולה שגרתית למדי בעיר, שכן היא מונה כמה עשרות אלפי משפחות כאשר רוב הבניינים אינם חדשים, והתקנת דודי שמש חדשים נצרכת לעיתים קרובות בבתים אלו. חברת אור הסהר מספקת שירות של התקנת דודי שמש בכפר סבא מזה כמה עשורים ומומחית בתחומה.
מאת: אור הסהר

 לרשותנו צוות מקצועי, ניסיון עשיר והציוד המתקדם ביותר להתקנה של דודי שמש בכפר סבא. כמו כן, אנו לא רק נותנים שירות של התקנה אלא גם מומחים בכל מה שקשור לתיקון ליקויים, נזילות וכן שדרוג של מערכת המים בדוד ויעילותה לצורך הגברת התפוקה של מחמם המים, ואספקה גבוהה יותר של מים חמים במהירות גבוהה מאוד.

 הצוות  של אור הסהר

חברתנו הינה חברה בעלת הצוות המוביל ביותר בתחום התקנת דודי שמש בכפר סבא וכן בתיקון ליקויים מכל הסוגים של דודי השמש. כאשר אתם בוחרים בחברת אור הסהר להתקנת דודי שמש בכפר סבא, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שאתם תקבלו את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר. הצוות שלנו נבדק בקפידה לפני קבלת כל אחד מהעובדים בחברה.

אנו מספקים את השירות האמין ביותר והמקצועי ביותר. העובדים שלנו יודעים היטב את העבודה ועוברים חפיפה במשך חודשים עד שהם הופכים לצוות עצמאי. הצוותים שלנו ישמחו להגיע אליכם עם חיוך על הפנים, להתעניין בבעיות, בצרכים שלכם, ואז להתאים לכם את הפתרון האולטימטיבי עבורכם. כל אחד מהצוות של אור הסהר הינו בעל ניסיון של שנים בתחומו, ראה כבר את כל סוגי התקלות וטיפל והתקין את כל אחד מהמערכות שלנו עשרות ומאות אלפי פעמים.

 הציוד של אור הסהר

כחברה העוסקת בתחום של דודי שמש בכפר סבא, אנו לא רק מתקינים אלא גם משווקים דודי שמש וציוד נלווה אחר. דודי השמש איתם אנו עובדים הינם הדודים המתקדמים ביותר בשוק, היעילים ביותר והאמינים ביותר. כך תוכלו ליהנות ממחירים נוחים, הודות לחבילת מכירה והתקנה וכן גם מאמינות של המוצר שיחזיק לכם שנים רבות בתפוקה מלאה, והכי חשוב עם אחריות לכל תקלה.

ליצירת קשר, שמיעת פרטים נוספים ומבצעים פנו עוד היום אל אור הסהר החברה המספקת שירותי מכירה והתקנה בכפר סבא.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה