בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש ברמת השרון

תקציר : דודי שמש הינם מחממי מים מיוחדים שהומצאו על ידי מפתח ישראלי, הנחשב לפורץ דרך בכל התחום של דודי שמש בפרט ווניצול אנרגיית השמש לצרכים שלנו כגון חימום מים או יצירת חשמל בכלל.
מאת: אור הסהר

דודי שמש הינם מחממי מים מיוחדים שהומצאו על ידי מפתח ישראלי, הנחשב לפורץ דרך בכל התחום של דודי שמש בפרט ווניצול אנרגיית השמש לצרכים שלנו כגון חימום מים או יצירת חשמל בכלל.

דודי שמש ברמת השרון הם אביזר חובה בכל בית ברמת השרון, בעקבות חוק שיצא בשנת 1976 בעקבות משבר האנרגיה. מכיוון שרוב רובם המוחלט של הבתים ברמת השרון הן בתים פרטיים, ולא מצויים מגדלים גבוהים במיוחד הפטורים מחובת התקנת דודי שמש, כל בעל דירה או בית חייב להתקין דודי שמש ברמת השרון.

עבודת ההתקנה של דודי שמש ברמת השרון פשוטה יותר ויעילה יותר בזמן ההשקעה ואפשרויות שישנם להציע לבעלי הבית, וזאת בזכות הנגישות הקלה שיש לרובם של דודי השמש ולקולטי השמש שאינם נמצאים בגובה מיוחד.

החיסרון המשמעותי שמצריך מיומנות בהתקנת דודי שמש ברמת השרון הינו ההתגברות על נושא גגות הרעפים. מכיוון שרוב הבתים הם פרטיים ובישראל מעדיפים לחפות את הגג ברעפים, מלאכת ההתקנה או התיקון צריכה להתחשב בנתון הזה. חברה בעלת ניסיון רב בתחום של התקנת דודי שמש לא ימצאו כלל בעיה בהתקנה של דודי שמש ברמת השרון על גגות רעפים וכדומה, אך מתקין שאינו מנוסה ובקיא בהתקנת קולטים והעמדת דוד שמש על רעפים עשוי בהחלט לשגות במהלך ההתקנה, ואף לגרום לנזקים לגג עצמו.

 מחירים שונים לדודי שמש ברמת השרון

כאשר אתם מחפשים להתקין דודי שמש ברמת השרון, אל תצפו למחיר אחיד. בדרך כלל המחיר נובע מכמה גורמים, חלקם טכניים קבועים ולחלקם משתנים בהתאם לסוג העבודה. ההבדל הבסיסי בין המחיר הוא הבדל בעקבות הגדלים השונים, גודל הדוד נמדד בליטרים, יש עבים יותר  וצרים יותר. כמו כן יש הבדל בין החברות השונות, ובין הארץ המייצרת. כמו כן, ניתן להוסיף על פי בקשה מאיצים לחימום המים ושאר אביזרים לחימום הנלווים לפעולה הרציפה והסטנדרטית של דודי השמש. כמו כן, לעיתים כמות שעות העבודה וההבדלים שבין המיקומים השונים של דודי השמש בעת התקנתם על הגג, חומר הגג ובקשות מיוחדות עשויים להעלות את המחיר.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה