בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש ברעננה

תקציר : דודי שמש ברעננה הינם מצויים על כל גג בניין או בית. ניתן לראות באופן מופלא כיצד העיר המכנה את עצמה הפנינה הירוקה אכן דואגת בצורה מוחשית לחסכון באנרגיה חשמלית, על ידי שימוש בכל בית ודירה בפתרונות חימום מים באמצעות דודי שמש ברעננה. החשיבה הירוקה להגנת הסביבה, על האוויר שלנו מזיהום וכן מיצירת פחמים ובזבוז נוסף של עצים מתממשת באופן מעשי על ידי שימוש באביזר פשוט וחסכוני הנקרא דודי שמש ברעננה.
מאת: אור הסהר

דודי שמש ברעננה הינם פתרון אהוב לחימום מים, לא רק בלבד שהם פתרון איכותי  לחימום מים מהיר, המשמש לנו מקור למים חמים לאורך כל שעות היום, מבלי שנזדקק להדליק את מחמם המים באופן ידני, דודי שמש ברעננה הם חיסכון ענק ומשמעותי מאוד בגובה חשבון החשמל החודשי. בזכות השימוש באנרגיה הסולארית החינמית של השמש אנו מצליחים לחסוך מאות שקלים בחודש ואלפי שקלים בשנה.

הזמנת דודי שמש ברעננה בגדלים שונים

ניתן למצוא גדלים שונים של דודי שמש ברעננה להתקנה, חשוב מאוד לפני הזמנת דודי שמש וקבלת הצעת מחיר, לבדוק את הנתונים השונים של נפח הדוד, ולכמה אנשים הוא מספיק. כמו כן נתון נוסף חשוב מאוד הוא הבדיקה בתוך כמה זמן דודי שמש אלו יכולים להתחמם, מה הצפי בכל עונת השנה, הן בעונות החמות והן בעונות הקרות.

 דודי שמש 80 ליטר

אם אתם זוג צעיר שגר בדירה קטנה, או שזאת דירה אותה אתם מעוניינים להשכיר לזוגות ללא ילדים, התקנה של דודי שמש ברעננה בגודל של 80 ליטר נפח דוד יכולה לספק את כמות המים החמים לו זקוקים בני זוג בדירה ללא ילדים. היתרון המשמעותי ביותר של דודי שמש בנפח קטן הוא החימום המהיר, כך שגם אם נגמרים המים, זמן החימום של המים בדוד קטן של 80 ליטר הוא קטן יחסית ולכן מתחמם מהר יותר מכל דוד אחר.

 דודי שמש ברעננה גדולים ובינוניים

אם אתם משפחה עם כמה נפשות או שאתם הורים מבוגרים החיים לבד ומזמינים אורחים לישון, דודי שמש קטנים לא יספיקו לשמש לכל הצרכים שלכם, עליכם להתקין דודי שמש בינוניים וגדולים, במקרה זה עדיף להיעזר בייעוץ אישי של אחד מהמומחים של אור הסהר שישמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את כל המידע שתצטרכו חינם.

 לפרטים בירורים והזמנות התקשרו עכשיו לאור הסהר החברה המובילה בהתקנה ושירות עבור דודי שמש ברעננה.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה