בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דודי שמש בשרון

תקציר : חברת אור הסהר מספקת שירותי התקנה מכירה ותיקונים של דודי שמש בשרון. המומחיות של אור הסהר היא במתן שירותים בכל אזור השרון והמרכז.
מאת: אור הסהר

 מה הם דודי שמש?

 דודי שמש הינם מיכלים בנפחים שונים בדרך כלל החל מגודל נפח של 80 ליטר למיכל(דוד) כאשר הוא מלא במים. דודי שמש בשרון מוצבים על הגגות ואליהם מחוברים קולטי שמש מחומרים שונים כאשר הנפוץ ביותר הוא קולטי שמש מזכוכית. קולטי השמש קולטים למעשה את קרני השמש, את האנרגיה הסולארית המפיקה השמש וממירים את האנרגיה הסולארית לאנרגיית חום. החום כמובן מכוון לחימום דודי השמש עצמם, וכך למעשה מתחמים דודי שמש בשרון.

גדלים שונים של דודי שמש בשרון

 כידוע בשרון ניתן לראות סוגים שונים של אוכלוסיה וכן סוגים שונים של שימוש במים. ישנם אנשים המתגוררים בבתים שלהם לבד, ישנם זוגות המתגוררים ללא ילדים וישנם משפחות עם מעט ילדים וברוכות ילדים. גודלם של דודי שמש בשרון משתנה מאוד בן משפחה למשפחה בן שימוש אחד לאחר בעקבות השימושים השונים. כמובן, ישנם גם בעלי בתים שמשכירים את הבית ולכן מתפשרים מאוד על גודלו של הדוד שמש.

 המידה הקטנה ביותר של דודי שמש בשרון היא 80 ליטר, כמות זאת מספיקה בדרך כלל לזוג צעיר ללא ילדים או לחילופין לאדם בודד. לעומתם קיימים דגמים נוספים של דודי שמש בשרון כגון 120 ליטר וכן 150 ליטר ועד 300 ליטר שמחממים כמות מים גדולה שצריכה להספיק למשפחות עם מספר נפשות רב.

 על מנת להתאים את המידה הנכונה לצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר, ולא לרכוש מוצר שלא מתאים לכם, יש להיעזר בשירותיו של מומחה להתקנת דודי  שמש בשרון מחברת אור הסהר שישמח להגיע לביתכם, לראות את התנאים הסביבתיים הקיימים ולהתאים לכם בדיוק את סוג הדוד המתאים לכם ביותר.  כך תוכלו לחסוך לא רק בהוצאה הראשונית בקנייה של מוצר גדול ללא צורך או דוד שמש קטן אותו תצטרכו להחליף אחרי כמה שנים אלא תחסכו בזמן ההמתנה לחימום המים, וכן בשילוב אפשרי של מוצרים נוספים להגברת תפוקת המים ושמירת חום לאורך זמן רב יותר.

 לפרטים והזמנות, פנו אל חברת אור הסהר המומחית בהתקנה,תיקונים ושיווק של דודי שמש בשרון, ונשמח לעמוד לשירותכם.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה