בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי שמש בתל אביב

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

נושא: דודי שמש בתל אביב

 

תקציר : מזג האוויר, האקלים הישראלי מחייב שימוש יעיל במשאב החינמי והנפוץ ביותר כמעט 90% בכל חלקי הארץ ובפרט בעיר תל אביב. קרני השמש משמשות מידי יום מאות אלפי משפחות בתל אביב בייצור אנרגיה סולרית לחימום המים. שימוש באנרגיה זאת לא רק שהוא חשוב מאוד לסביבה מכיוון שהוא חוסך הגברת ייצור החשמל וזיהום אוויר על מנת לחמם באופן חשמלי את דודי המים הוא גם חסכוני מאוד ומסייע להוזלה משמעותית של חשבון החשמל. משפחה בעלת מספר נפשות גדול או אנשים שמקלחות ארוכות הן מנת חלקם מידי יום עשויים לקבל חשבונות חשמל לתשלום גבוהים במיוחד אלמלא השימוש בטכנולוגיית האנרגיה הסולרית.

מאת: אור הסהר

דוד שמש בתל אביב – לא כל מתקין מומחה

מגורים בתל אביב מחייבים בתחומים שונים יחס מיוחד, התאמה ייחודית של פתרונות בהתאם לתנאים השונים של העיר. תל אביב נחשבת לעיר בעלת הלחות הגבוה ביותר בארץ, החום בתל אביב עשוי לעבור את טמפרטורת השלושים מעלות פעמים רבות לאורך השנה ולכן חשוב מאוד לדעת איך להתייחס לנתונים בעת ההתקנה. כמו כן לכל עיר יש את האופי המיוחד של הדרכים בהם עשוי להיווצר נזק למערכות המותקנות על הגגות.

מתקין דודי שמש בתל אביב חייב להיות מתקין דודי שמש הבקיא ומנוסה מזה שנים בעיר תל אביב. רק מתקין דודי שמש בתל אביב באופן קבוע יכול להכיר כל שכונה ושכונה לדעת את ההשפעה של התנאים השונים כגון בניינים גבוהים במיוחד שעשויים להפריע מאוד לניצול גבוה של האנרגיה ולמתן פתרון מתאים.

אור הסהר הינה מתמחה בהתקנת ושיווק של דודי שמש בתל אביב, בחירה באור הסהר המתקינה דודי שמש בתל אביב מזה שנים רבות תבטיח לכם קבלת שירות מקצועי ומנוסה בעירכם, ניתוח נכון של הצרכים שלכם, מתן אלטרנטיבות בכל מקרה בה בעיה מתעוררת, וכן בזמן הגעה ומענה מהירים ביותר לכל תקלה, ללקוחות חדשים וותיקים כאחד.

הצוות המקצועי של אור הסהר ישמח להגיע אליכם הביתה, לשמוע את הבעיות המתעוררות, להציע פתרונות מקצועיים, ולטפל בכל תקלה ובעיה מהר ככל האפשר. 

נשמח לעמוד לשירותכם, אור הסהר המתקינים ומשווקים דודי שמש בתל אביב.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה