בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי שמש    

בדף זה תוכלו למצוא מידע על קנייה, התקנה ותיקון דודי שמש. אנו מוכרים דודי שמש להם תו תקן, כאלה שאנו מכירים מ 20 שנות פעילותינו. דודי שמש המספקים את התוצאות הנדרשות. דוד שמש, מוצר שהוא פרי פיתוח ישראלי עשוי לחסוך חשמל לפחות בשיעור של כ 50% ביחס לדוד חשמל, ובמספרים 1750 ש"ח בארבע שנים. 

נתאים לכם דוד שמש על פי צרכיכם. אור הסהר היא האחראית הבלעדית למערכת דוד שמש. האחריות כוללת, הגעה תוך 24 שעות מזמן ההודעה, החלפה, העברה וטיפול בכל בעיה, התיקון יכול להסתיים במקום או לקחת כמה ימים, תלוי בטיב התקלה.

תיקון דודי שמש

אחריות על דוד שמש כוללת, אחריות על המיכל אגירה – 5 שנים, ומנגנון חימום חשמלי -שנה. המקרה הקיצוני ביותר של תקלת דודי שמש, המחייבת החלפה, היא נזילה מגוף דוד שמש עצמו, כל שאר התקלות עשויות להיפתר בתיקון ולהאריך חיי דוד שמש. 

קניית דודי שמש

מערכת דודי שמש, דוד + קולט שמש בודד ב -? כולל הובלה התקנה ומע"מ השלב הראשון בקניית דודי שמש הוא הגדרת הצרכים, כמה נפשות ישתמשו בדוד שמש, על פי ניסיוננו: לאדם אחד או זוג יספיק דוד שמש של 80 ליטר, עד 4 נפשות דוד שמש של 120 ליטר,עד6 נפשות דוד שמש של 150 ליטר, 7 נפשות ומעלהדוד שמש בן 200 ליטר.

תקלות נפוצות של דודי שמש ועלותן:

 • שריפת גוף חימום של דוד שמש, במידה   וארעה בשנה הראשונה התיקון יעשה ללא תשלום, תיקון שנעשה מעבר לשנה הראשונה כרוך בתשלום.
• חימום איטי של מי דוד שמש – בד"כ כרוך בניקוי אבנית והחלפת גוף חימום(פלאנג')  
• נזילה ממרכז הפלאנג' של דוד שמש – כרוכה בהחלפת פלאנג'. 
• נזילה מצד הפלאנג' של דוד שמש – ייתכן וניתן לתקן, אחרת יש להחליף פלאנג' או דוד חימום.

התפוצצות צינור מעביר המחבר בין הקולט לביןדוד שמש – נובעת בד"כ מסתימה של הקולטים,כרוכה בהחלפת צינור וניקוי הדוד. 

דודי שמש - גוף החימום ומאיץ חום 

גוף החימום של דודי שמש נועד לימים בהן השמש אינה יכולה לספק את אנרגיית החום הדרושה לחימום המים. אנו נוהגים לומר בארצנו כי יש לפחות כ 90 יום שכאלה, ימי החורף. גוף החימום הפועל בתקופה זו וכן בימים או זמנים שהשמש אינה עושה פעולתה, נעזר בפיתוח פשוט ומעניין המקצר את זמן חימום המים וצריכת החשמל, מאיץ חום. 

אלייה וקוץ בה - דודי שמש ואבנית 

המים מתחממים אכן מהר יותר בעזרת מאיץ חום, יחד עם זאת, המרחב הצר של מאיץ החום, הגורם לחימום המהיר של המיים, מביא להתגבשות מהירה הרבה יותר של מינרל הסידן במים, ונהייה אבנית. ללא ניקוי תקופתי של האבנית, הצטברותה המוגברת בתוך דוד שמש תגרום לעלייה חדה בתצרוכת החשמל ובשלב מסוים לקצר. 

דודי שמש ואנטנה גם - יש מה לעשות 

הפתרון פשוט, ניקוי תקופתי של דוד שמש מאבנית. ניתן לעשות זאת לבד, להוראות מדויקות צרו קשר בטלפון או בדוא"ל וננחה אתכם, בקרוב נציג שלבי ניקוי דוד שמש מאבנית באתר.פיתוח ישראלי חדש ייתכן ופותר לפחות חלקית את הבעיה איננו יכולים להמליץ עליו עדיין אך בפרוש ייתכן והוא מעניק פתרון "יפה לבעיה" , לחיצה על הקישור תוביל לכתבה ביוטיוב על "המאיץ הירוק" המותקן בתוך דודי שמש, תהנו. דודי שמש נימרוד ,דודי שמש ירדן. דודי שמש אמקור ,דודי שמש כרומגן. 
      

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה

דודי שמש אור הסהר

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה