בס"ד

התקשרו עכשיו:

דודי חשמל ברעננה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

רבים עוברים כיום להשתמש בדודי שמש, מאחר ותורמים לסביבה ולחיסכון. עם זאת, הדוד החשמלי טרם נעלם מעולם חימום המים. במאמר הבא, נדבר על יתרונותיו של הדוד החשמלי על פני דוד השמש, ועל מה אסור בשום אופן לוותר, בעת קבלת שירות התקנת הדוד החשמלי.

מהו הדוד החשמלי?

הדוד החשמלי כשמו כן הוא, מחמם את המים הנמצאים בתוך הדוד על ידי האנרגיה החשמלית המוכרת לכולנו. ישנם דודים חשמליים המופעלים על ידי מתג פשוט ודוודים אשר מופעלים על יד טיימר, אשר מכבה את הדוד ומפסיק את פעילות חימום המים, על ידי הגדרת הלקוח. כיום, מיוצרים דוד שמש אשר כוללים בתוכם גם דודי חשמל ברעננה, המאפשר חימום מים באמצעות האנרגיה החשמלית, בנוסף לחימום המים על ידי האנרגיה הסולארית בימים בם ישנן שעות שמש מרובות.

דודי חשמל ברעננה או דוד שמש- מה עדיף

שאלת העדיפות, אינה תמיד באה בחשבון וזאת מאחר שדירות חדשות יחסית אינן בנויות עבור התקנת דודי שמש חשמליים, וזאת, מאחר שקיימים על גגות הבתים דודי שמש עם קולטים. אבל אם בכל זאת ברצוננו להתקין דודי חשמלי, האם עלינו להחליף את כל הצנרת? זוהי אופציה יקרה מאוד, וניתן לפתור אותה באמצעות שני דרכים: או ע"י התקנת גוף חימום חשמלי בתוך דוד השמש עצמו או אופציה נוספת, המאפשרת ביטול קולטי שמש ובמקום דוד השמש שהיה מוצב, פשוט להתקין דוד חשמל ובכך לחסוך עלויות עבור החלפת צנרת.

 מהו המקום הטוב ביותר להתקנת דודי חשמל ברעננה

 חשוב מאוד להתקין את דודי החשמל במרחק קטן עד כמה שניתן מברזי המים וזאת בכדי להימנע ממצב של בזבוז חשמל וניצול טוב יותר של המים החמים. טיפ חשוב נוסף שיש לזכור, הוא במידה וניתן הקפידו להניח את הדוד החשמלי במאונך, כלומר בעמידה ולא בשכיבה. פעולה כזו, תעזור לכם לשמור על מים חמים לאורך זמן רב יותר, בניצול דומה של חשמל וזמן דומה של פעולת החימום החשמלית.

חשוב שתדעו: עבודה מול נותני שירותים בעת התקנת דודי חשמל ברעננה

במיוחד כאשר מדובר בדודי חשמל ברעננה, חשוב מאוד לשים לב, שאתם עובדים עם מקצוענים המשווקים ומתקינים לכם דודי חשמל, אשר אושר על פי מכון התקנים הישראלי, וכי פעולת ההתקנה, מאושרת גם היא על פי תקן זה. חשוב מאוד לוודא מבעוד מועד, פרמטרים קריטיים נוספים, כגון, התחייבות על מהירות החימום, מיקום הדוד, חיבור תקין, אחריות וביטוח וכמובן מחיר סופי הכולל את ההתקנה והמחיר של הדוד החשמלי.

בחברת "אור הסהר", קיימים מגוון דוודים חשמליים ומערכות חשמליות הניתנות להתקנה בדודי שמש, אני מנוסים בכל הקשור להתקנת כל סוגי הדודים.

צריכים דוד? מתלבטים באיזה דוד לבחור ומה כדאי מבחינת אזור המגורים, גודל הבית ועלות המוצר הסופי? תנו לנו לעזור לכם ולהתאים עבורכם את הדוד הנכון ביותר עבורכם מבחינת כל הפרמטרים הנ"ל ולקבל שירות זמין במשך כל שעות היממה וימי השבוע.

רוצים ליהנות ממים חמים כבר השבוע? צרו קשר כבר עכשיו, או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה