בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

דוד מחליף חום מחירים ותקלות

תקציר : כמו בכל מוצר אותו אנו קונים יש לקחת בחשבון אחזקה שוטפת ותקלות. דוד מחליף חום אינו שונה כלל. כאן נעמוד על מחירים ושאר תקלות אפשריות למוצר דוד מחליף חום.
מאת: אור הסהר

דוד מחליף חום חדש

אם החלטתם לקנות דוד מחליף חום חדש יש לקחת בחשבון כמה גורמים. כמה נפשות אתם במשפחה או בכמה מים חמים אתם משתמשים ביום.ככל שהשימוש במים חמים רב יותר יש צורך בנפח מיכל גדול יותר, אך אם השימוש הוא חד פעמי למשל אמבטיה ארוכה ולא מקלחות רבות עדיף נפח קטן יותר. על פי זה יש לבחור את נפח המיכל. צריך לזכור כי ככל שהמיכל גדול יותר זמן חימום המים יגדל איתו. 

 גורם נוסף הוא זמן האחריות בו אתם מעוניינים. ככל שהאחריות ארוכה יותר על דוד מחליף חום כך המחיר  יעלה, אך, לכם יהיה יותר שקט נפשי בנוגע לתקלות. שימו לב מה כוללת האחריות יש להפריד בין אחריות התקנה- הנותנת אחריות לעבודה שנעשתה, לאחריות יצרן- הנותנת אחריות למוצר עצמו וחלקיו. חברות מסוימות יתנו אחריות רק אם אדם מוסמך מטעמן התקין את הדוד. רוב החברות יעניקו אחריות של 3 שנים עד 8. אחריות התקנה יכולה לנוע בין שנתיים לחמש.

 סך הכל תענוג קניית דוד מחליף חום חדש ינוע בין 1700 ₪ ל2600 ₪ תלוי בסוג החברה והאחריות.

 תקלות נפוצות 

תקלות דוד שמש מחליף חום אינן שונות במיוחד מתקלות בדוד רגיל. דוד מחליף חום צובר אבנית כמו כל דוד אחר. יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של כפעם בשנה שנתיים. אם כבר הגעתם לבעיה איש מקצוע יכול לפתור לכם אותה ולנקות את האבנית מהצינורות והמיכל זה יעל בין 300- 450 ₪ תלוי בגודל הבעיה. לא מומלץ לעשות זאת לבד כדי לא לפגוע בחיבורים.

תקלה נוספת יכולה להיות נזילה מהפאלנג' - צלחת שמשמשת כתושבת המיכל והתרמוסטט- החלפה שלו תעלה בין 350 ל450 ₪. דוד מחליף חום ייחודי בתקלה של נזילה בצינור הספירלה שבתוכו. אם יש לכם אחריות אין מה לדאוג אם אין תאלצו להיפרד מכ500 ₪.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה