בס"ד

התקשרו עכשיו:

דוד שמש בחולון

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תקציר : חברת אור הסהר מומחית מזה עשרות שנים במתן שירות מקצועי ואדיב בהתקנה, מכירה תיקון של דודי שמש בחולון. החברה שלנו מונה צוותים מקצועיים בעלי וותק רב, וזמינה לטפל בכל תקלה, בפרט בתקלות חירום שעשויות להתרחש אפילו באמצע הלילה עם פיצוץ או דליפה חמורה במערכת דודי שמש בחולון. חברתנו תשמח לעמוד לשירות כל תושבי העיר חולון, לטפל בכל פניה במהירות, באדיבות ובהגינות.

מאת: אור הסהר

דודי שמש והשימוש בהם

דודי שמש בחולון משמשים בתי אב רבים בכל רחבי העיר על מנת לסייע בכל הקשור לוויסות חום המים לטמפרטורה הרצויה. בעוד שהמים מטבעם נוטים להיות קרים, לפחות לאחר זמן גם בימות הקיץ, התקנה של מערכת של דוד שמש בחולון תסייע לכל בית אב להעלות את טמפרטורת המים ולאפשר להם ליהנות מטמפרטורה רצויה ונעימה של מים חמים לאורך היום.

דודי שמש בחולון מסייעים לתושבי העיר בתחומים רבים ומקלים את ההתנהלות השוטפת בזכות השימוש במים בטמפרטורה הנעימה לכם. מים חמים יכולים לעזור בשיפור החוויה של שטיפת הריצפה, כאשר אין צורך להכניס את הידיים לדלי עם מים קרים בימות החורף ואף בקיץ, כמו כן, מים חמים מסייעים לשיפור חוויית שטיפת כלי המטבח, צלחות, סכו"ם, סירים וכו' שמבלעדי טמפרטורה נעימה של מים חווית השטיפה הופכת להיות סבל מתמשך. כמובן, בראש ובראשונה עומדת המטרה העיקרית והיא נושא המקלחות, קשה להשתמש במים קרים למקלחת, לעיתים יכול לגרום לחולים ממשי ובפרט כאשר מדובר על תינוקות קטנים או ילדים שזקוקים למים חמים ונעימים בטמפרטורה נעימה.

מה זה דודי שמש וכיצד  הם פועלים?

לפני יותר מ200 שנה הומצא השימוש הראשוני באנרגיה סולארית והפיכתה לאנרגיית חום, בתחילה לא היה זה כלל עבור חימום מים. לאחר שנים של פיתוח המציא ממציא ישראלי את הרעיון המדהים של שימוש בקולטי שמש  לקליטת קרני השמש צבירתם בקולט השמש והפיכתם לאנרגיית חום לצורך חימום מיכל מים – הדוד הממוקם סמוך מאוד. כיום דודי שמש בחלק ניכר מהבתים בחולון הינם מדודי השמש המתקדמים טכנולוגית ברמה עולמית. וזאת הודות לכך שישראל היא המובילה בעולם בתחום השימוש בדודי שמש. 

חברת אור הסהר המומחית בהתקנה של דודי שמש בגוש דן תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה, בקשה או ייעוץ. ניתן ליצור עימנו קשר ישיר בטלפון  או בהשארת פרטים באתר.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה