בס"ד

התקשרו עכשיו:

החלפת דוד בת"א

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

חשוב לשים לב שאם דוד השמש יוצר בעיות פעמים רבות בעת הזרמת המים החמים או לחילופין מזרים מים חמים בלבד ואתם מוצאים את עצמכם מזעיקים את טכנאי החברה שוב ושוב, פירוש הדבר שעליכם להחליף טכנאי או להחליף את דוד השמש. תשלום עבור תיקונים חוזרים ונשנים לא רק שיגרמו לכם להוצאות באמצעותן הייתן יכולים לרכוש דוד חדש אלא גם בזבוז זמן רב על המתנה לטכנאי והמצאות דוד שמש תקול בבית

דוד השמש אינו מחמם- האם זו סיבה מספקת להחליפו?

במידה ודוד השמש אינו מחמם אין זה אומר שהפעולה המיידית הנדרשת היא החלפתו באחר גם אם הדוד איננו חדש חשוב לשים לב לבדיקה של הטכנאי וכמה מהר הוא מציע את פתרון החלפת דודי שמש בת"א כפתרון היחידי. בכדי להיות בטוחים ולהיווכח שאכן אין מנוס ומוכרחים להחליף את הדוד היעזרו בחוות דעת נוספת בכדי להיות בטוחים שאתם לא מחליפים דוד שניתן לתקנו ויכול לשמש אתכם עוד כמה שנים טובות, פעולת החלפת דוד בת"א בדוד חדש עשויה לעלות לכם אלף שקלים ויותר. 

 החלפת דוד בת"א בדודי שמש יד שנייה

כפי שידוע לכולנו ניתן למצוא כמעט הכול בלוחות יד שנייה. אלה מקומות שטוב ומומלץ לרכוש בהם פריטים שונים ולחסוך כסף. דודיי שמש הם לא המוצרים האלה. אינכם יכולים לדעת מדוע הדוד נמכר, כיצד תחזקו אותו מהו גילו המדויק והבלאי שלו. רכישה כזו יכולה לגרום לכם לבזבוז כסף על ידי החלפה חוזרת וסיכון ביטחונכם האישי וביטחונם של בני משפחותיכם. במידה ואתם עדיין מעוניינים בדודי שמש מיד שנייה, היעזרו בשירותיה של חברה מקצועית ובדקו האם יכולה להציע לכם החלפת דוד בת"א ב דוד שמש משומשים במידה ויש כאלה במלאי שלה, אולי האחריות תהיה מוגבלת והדוד לא יהיה חדש כמו דוד שיצא הרגע מהמפעל, אך לעומת זאת ייתן לכם שקט נפשי שרכשתם מוצר בטיחותי.

ככלל הפעולה החסכונית ביותר לטווח הארוך, תהיה רכישת דוד שמש חדש, בחברת אור סהר דודי שמש תוכלו למצוא מגוון דודי שמש ולקבל שירות מקצועי ואמין.כיוון ששביעות הרצון שכם היא מטרת העל של חברתנו.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה