בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

התקנת דודי חשמל – פונים למומחים!

תקציר : בעת התקנת דודי חשמל, יש מכשולים רבים אשר עומדים בפני בעל המקצוע. ראשית, התקנת דודי חשמל מתבצעת על גגות, כלומר – מקום גבוה, צפוף ולעיתים אף משופע. כל תנועה לא נכונה בעת התקנת דודי חשמל עלולה לגרום לבעל המקצוע להיפגע או לפגוע באחד מהמתקנים האחרים שמצויים על הגג. כמו כן, התרשלות בעת התקנת דודי חשמל עלולה לגרום לדיירים עוגמת נפש, נזק לרכוש ולעיתים אף נזק פיזי. למשל – אם בעת התקנת דודי חשמל הדוד אינו מחוזק למקומו כראוי, הוא עלול להתנתק ממקומו וליפול לתוך גינה, חנייה או מרפסת.
מאת: אור הסהר

 התקנת דודי שמש ודודי חשמל, המבוצעת באופן חובבני ורשלני, עלולה גם לפגוע באופן השימוש שלכם בדוד. לדוגמא, אם ההתקנה אינה מתבצעת כראוי, עלולים להופיע אפילו בדוד חדש לגמרי נזילות או קצרים חשמליים.

 רכישה וגם התקנת דודי חשמל זוהי הוצאה לא קטנה, ולכן חשוב לוודא שאתם מוציאים את הכסף באופן חכם. אל תיכנעו להצעות מפתות מגורמים לא מוסמכים בתחום של התקנת דודי חשמל – פנו לבעל מקצוע, וכך תזכו לשירות איכותי, שישמור עליכם בטוחים וימנע מכם הוצאות תיקונים נוספות בהמשך.

 התקנת דודי חשמל – רק אצל אור הסהר!

חברת אור הסהר עוסקת במכירה, תיקון וכן בתחום של התקנת דודי חשמל כבר יותר מ-20 שנה, והמומחיות הרבה של הצוות שלנו ניכרת בכל עבודה שאנחנו מבצעים. שירותי התקנת דודי חשמל שלנו יוצאים דופן מכמה בחינות:

•אנחנו מנוסים בתחום התקנת דודי חשמל ומכירים אותו על כל גווניו, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאין בעיה שלא נוכל לפתור. אנחנו מיומנים בתחום של התקנת דודי חשמל גם בתנאי שטח קשים במיוחד, ומקפידים לבצע תמיד את עבודתנו בזהירות ובמקצועיות מירבית. אנחנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים עבור עבודות התקנת דודי חשמל , וכן תנאי תשלום מעולים. בכל עבודת התקנת דודי חשמל שאנחנו מבצעים, אתם זוכים לא רק לשירות מקצועי ואיכותי, אלא גם ליחס אישי ואדיב. 

אז אפשר להפסיק להתלבט - התקנת דודי חשמל , רק אצל אור הסהר!
 

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה