בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

התקנת דודי שמש מקצועית – לא פשוט כפי שחשבתם!

תקציר : דודי שמש משחקים תפקיד חשוב ביותר במשק הבית הישראלי, מפני שבאמצעים חסכוניים וזולים, שאף מזיקים פחות לסביבה, דודי השמש מאפשרים לנו להנות ממים חמים לאורך כל השנה. אך למרות יתרונותיהם הרבים, הפופולריות הרבה של דודי שמש בישראל נזקפת דווקא לזכותו של חוק שנחקק בשנת 1974, בעקבות משבר האנרגיה הבינלאומי, ואשר חייב התקנת דודי שמש בכל בית שנבנה בארץ.
מאת: אור הסהר

 התקנת דודי שמש בביתכם מאפשרת לכם לנצל את אנרגיית השמש לשם הפקת חום, תהליך שעלותו נמוכה בהרבה מאשר הפקת חום מנפט. דבר זה הופך התקנת דודי שמש בבתים לחסכונית ומשתלמת הן עבור המדינה, והן עבור התושבים.

 התקנת דודי שמש – רק אצל בעלי מקצוע!

למרות שלכאורה נראה, כי התקנת דודי שמש זהו תהליך פשוט, מדובר למעשה בפעולה שמצריכה מיומנות רבה בתחום של התקנת דודי שמש, והתנהלות זהירה. לפיכך, התקנת דודי שמש חייבת להתבצע אך ורק על ידי בעל מקצוע מיומן, אשר מכיר את כל הסכנות הכרוכות בתהליך התקנת דודי שמש ויודע להתמודד איתן.

התקנת דודי שמש שמבוצעת ברשלנות או באופן לא נכון, עלולה לגרום נזקים הן למתקין והן ללקוחותיו. למשל:

•התקנת דודי שמש נעשית על גגות, דבר שהופך את התהליך למסוכן. אי הקפדה על כללי הבטיחות בעת התקנת דודי שמש עלולים לגרום לצוות המתקינים להיפצע או אף ליפול מהגג.

•בעת התקנת דודי שמש יש חשיבות רבה להקפדה על התקנה נכונה של מערכת החשמל של הדוד. אם המערכת החשמלית אינה תקינה או מותקנת באופן לקוי, הדבר עלול לגרום לקצר חשמלי ואף לנזק לכלל דיירי הבניין.

•התקנת דודי שמש רשלנית עלולה לגרום לכך שהדוד יעמוד בזווית לא מתאימה – דבר אשר יחליש את יעילותו ויגרום לדיירים לבזבז כסף רב על חימום חשמלי.

•בעת התקנת דודי שמש יש חשיבות רבה לחיזוק הדוד על גבי הגג, במיוחד כאשר מדובר על גג רעפים משופע. חיזוק רשלני עלול לגרום לדוד להתנתק במקומו ולהתרסק מטה, דבר אשר עלול להוביל לפגיעה קשה באדם וברכוש.  

אור הסהר - התקנת דודי שמש ברמה הגבוהה ביותר!אנחנו בחברת אור הסהר עוסקים בתחום של התקנת דודי שמש כבר מעל ל-20 , ובכל עבודה שאנחנו מבצעים, אנחנו מקפידים לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי והטוב ביותר של התקנת דודי שמש. אנחנו מבצעים עבודות התקנת דודי שמש באיזורי המרכז והשרון, אך במידת הצורך מגיעים גם רחוק יותר.

בכל עבודת התקנת דודי שמש אנחנו מתחייבים לספק לכם שירות אדיב, מקצועי ואיכותי במחיר אטרקטיבי. או בקיצור – שירות מושלם!

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה