בס"ד

התקשרו עכשיו:

התקנת דוד שמש

התקנת דודי שמש הוא המצאה ישראלית שהומצאה על ידי ד"ר צבי תבור. כמעט בכל בית ניתן למצוא דודי שמש ויש לדודי שמש חשיבות גדולה בחיי היום יום שלנו. אם אתם מתלבטים האם כדאי לכם להתקין דוד שמש אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה ולהתקין לכם את דוד השמש שהכי מתאים לביתכם.

התקנת דודי שמש- להתקדם לעולם ירוק יותר

כאשר מתקינים דוד שמש, בעצם כשמו, השמש מחממת את המים באופן טבעי כך שאין צורך להדליק את דוד- דבר שחוסך המון חשמל וכסף. על ידי כך שבעצם לא מדליקים את הדוד, יש חיסכון עצום באנרגיה. המים מתחממים באופן טבעי, חוסכים בחשמל ובעצם על ידי כך מגנים על העולם מפני זיהום יתר. חשבו על זה... אם כל אחד היה חושב על כך ומתקין דוד שמש, ניתן היה לומר במלוא האחוזים שרמת הזיהום היה קטנה באופן משמעותי. דבר חשוב נוסף הוא שתבחרו איש מקצוע אמין שיעשה את עבודתו כל הצד הטוב ביותר. עם אור הסהר תוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה ובוחרים איש מקצוע אמין ומקצועי שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

התאמת דוד שמש לבית בצורה נכונה

על מנת לבצע התקנת דודי שמש בצורה נכונה עבור ביתכם עליכם לדעת מהו הנפח הדרוש לכם. על מנת לחשב את הנפח בצורה נכונה עליכם לחשב אותו בהתאם למספר הדיירים שיש בביתכם. דודי שמש בעלי נפח 80 ליטר מתאימים בדרך כלל לצריכה של אדם אחד. דודי שמש בנפח 120 בנפח 120 ליטר מתאימים לצריכת מים של 4 אנשים. דודי שמש בעלי נפח של 170 ליטר מתאימים ל-7 אנשים. אם אתם לא יודעים איזה דוד עליכם להתקין, תמיד תוכלו להתייעץ עם אור הסהר ולבחור הדוד שהכי מתאים לכם.

לסיכום,

התקנת דודי שמש חשובה על מנת שתחסכו בחשמל ובאנרגיה ובכך תשמרו על עולם ירוק יותר ומזוהם פחות. חשוב שתתאימו את הדוד בהתאם בצורה נכונה ותיהנו מדוד טוב וחסכוני יותר שיש בו רק יתרונות. עדיין מחכים? התקשרו לאור הסהר וקבלו את  הייעוץ הנכון והחכם ביותר!

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה