בס"ד

התקשרו עכשיו:

התקנת דוד בבת ים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

כיצד? איפה? מתי?

 עברתם דירה? רכשתם דירה חדשה? מעוניינים להחליף את הדוד הישן?

 חשוב שתדעו איך מתבצעת הפעולה וכיצד ניתן לקבל דוד שמש איכותי תוך קבלת שירות מהיר ומחיר אופטימאלי עבורכם.

מעבר דירה

 כאשר עוברים דירה בדרך כלל תעדיפו להתקין דוד שמש חדש, איכות ההתקנה ואיכות הקליטה תהיה איכותית הרבה יותר. רוב הדירות הישנות מאופיינות גם בדודים ישנים, בדרך כלל רוב דודי השמש הישנים הם דודי חשמל. אחד המאפיינים הבולטים של דודי השמש הוא שאינו חסכוני בחשמל והזרמת המים החמים שלו תהיה איטית ומועטה יותר לעומת בזבוז האנרגיה שלו. דודי השמש הינם דודים שכיחים כיום, אנרגית יצור המים החמים שלהם ירוקה מאחר שמייצרים חשמל מהשמש באמצעות קליטתם על ידי קולטי השמש ללא בזבוז חשמל כלל בעיקר בחודשי הקיץ.

 התקנת דוד שמש בבת ים 

 התקנת דודי שמש בבת ים חשוב לבצע באופן מחושב על ידי סקר שוק מחירים ושירותים בין חברות דודי השמש השונות, חשוב מאוד לשאול שאלות לא רק בדבר המחיר אלא גם בדבר האחריות והשירות.ישנה חשיבות רבה על התאמת סוג דוד השמש וסוג המערכת לאקלים באזור מגוריכם, עשו עבודת בית קטנה בדבר סוג דוד השמש המתאים עבורכם מבחינת האזור ומיקום ההתקנה העתידית בין אם זה על גג ובין אם זה בתוך הדירה עצמה.

 למה דווקא ב "אור סהר?"

באור סהר קיים מגוון גדול של דודי וקולטי שמש המאפשר לכם התאמה מושלמת לצרכי האקלים והצרכים הכלכליים שלכם. באור הסהר תקבלו שירות, יעוץ וליווי מקצוע מתהליך התאמת דוד השמש, תהליך התקנת דוד שמש בבת ים ובקרת תקינותו לאחר ההתקנה. באור הסהר תקבלו שירות אמין ובגובה העיניים, כך שתוכלו להיות שותפים מלאים על ידי הבנת התהליך מתחילתו ועד סופו. אנו באור הסהר מאמינים בעבודת צוות, המתבטאת בעבודה משותפת מול הלקוח. כך שכל תהליך ההתקנה יתבצע בהבנה מלאה שלכם בכל פרט.

התקנת דוד שמש בבת ים- מתי כדאי?

העדיפות להתקנת דוד שמש, תהיה בעיקר בחורף ובסתיו וזאת מאחר שהביקוש בעונות אל הן להתקנות והן לטיפולים וביקורות תקופתיות פוחתת מאחר שגם מעברי הדירות מתקיימות בדרך כלל בקיץ. אנשים בדרך כלל אינם אוהבים להתעסק בנושאים של מעברים והתקנות במי החורף הקרים ומועדפים לדחות את הטיפול לימים נעימים יותר. אין זה אומר שעליכם להזמין טכנאי בזמן ירידת גשם זלעפות, אבל בהחלט ניתן למצוא יום סתווי נעים ללא גשם ומעט עננים ובכל זאת ליהנות ממחיר התקנה או תיקון זולים יותר.

התקנת דוד שמש בבת ים היא פעולה מורכבת, העדיפו לעשות אותה על ידי שימוש בשירות מקצועי לקבלת שירות  יעיל ואורך טווח מדוד השמש.  

על מנת לקבל ייעוץ להתקנת דוד השמש המתאים לכם ביותר, צרו קשר ב-1-800-80-80-50 או השאירו פרטיכם בטופס מימין ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה