בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאיץ חום דוד שמש בכפר סבא

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מאיץ חום דודי שמש בכפר סבא, הוא אחת ההמצאות הטכנולוגיות הירוקות המצליחות ביותר לחימום מים בכל עונות השנה, ומסוגלים לתת פתרון נוסף לכל משפחה ומשק בית, באופן זול וחסכוני מאוד, לטווח הקרוב- רחוק.

 

מאיץ חום דוד שמש בכפר סבא מהו?

מאיץ החום, הוא רכיב המותקן מתחת למיכל המים על גוף החימום של דוד השמש, ומאפשר חימום מהיר יותר של מים, גם בימים קרים יותר וגם בימים בהם שעות השמש מועטות במיוחד. לאחר המצאת דודי השמש, קמה בעיה נוספת של ימי החורף הקרים, ורבים החלו לנהור בחזרה לעבר האופציה הירוקה פחות: הדוודים החשמליים. מאיץ חום, מאפשר למים החמים בדוד להתחמם מהר יותר, ולהגיע באופן מהיר יותר אל ברז המים החמים ולפרק זמן ארוך הרבה יותר, במיוחד בימי חורף ובימים מעוננים.

דודי שמש ואופן פעולתם

דוד השמש, היה אחד הפטנטים המבוקשים ביותר מאחר ומהווה יתרון משמעות על הדוד החשמלי על ידי כך שמסוגל לייצר אנרגיה ירוקה מהשמש באופן שאינו מצריך את ניפוח חשבון החשמל ויחד עם זאת, מאפשר פעולה מהירה יותר של חימום המים וזמן הישארותם בתוך הדוד ומניעת התקררותם. אך לאחר גילוי החיסרון העיקרי שלהם בימי החורף הקרים התבקש פתרון נוסף גם לימים אלה.

מהו החיסרון בדוד שמש ללא מאיץ חום דוד שמש בכפר סבא

דוד שמש, אשר אינו כולל מאיץ חום דוד שמש בכפר סבא אמנם מסוגל להזרים מים חמים בכמות יפה אך החיסרון המשמעותי שלו הוא בכך שלא עונה על צורך זה דווקא כאשר זקוקים לו יותר מכל בימי החורף ובימים בהם השמש מחממת שעות ספורות בלבד ובימים מעוננים מאוד בהם קרני השמש פוגעות בקולט באופן כמעט בלתי מורגש, כך שדוד השמש נותר ללא שימוש או לחילופין מופעל במשך שעות רבות על האנרגיה החשמלית, כ שאלמנט החיסכון כבר לא כל כך אקטואלי בימי החורף.

מהירות וחיסכון- יש יותר טוב מזה?

באמצעות שימוש ברכיב הפשוט הזה, הנקרא מאיץ חום דוד שמש בכפר סבא, תוכלו לקבל שני פתרונות במוצר אחד: גם שימוש יעיל בדוד השמש הנוכחי שלכם וגם חיסכון בחשמל וחימום המים, על ידי אנרגיה ירוקה. כך שאתם עדיין שומרים על הכיס ועל הסביבה גם יחד, ויחד עם זאת, נהנים ממים חמים, גם בימים קרים במיוחד. כן! כן! מאיץ החום, מופעל על ידי אנרגיה ירוקה ואינו מצריך שימוש בחשמל.

רוצים גם אתם ליהנות ממים חמים גם בחורף? נמאס לכם לבזבז חשמל רב וכסף רב על ידי הפעלת הדוד במשך שעות ארוכות ולקבל תוצאה של מים פושרים? אז למה אתם מחכים? 

צרו קשר עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה