בס"ד

התקשרו עכשיו:

מערכות סולאריות

תקציר : תחנות הכח הפזורות ברחבי העולם מפיקות חשמל בדרכים אשר מזהמות את הסביבה. הן מהוות את אחד הגורמים העיקריים בזירוז ההתחממות הגלובליות. יש יותר מדרך אחת להפיק חשמל, אחת מהן היא תוך כדי שימוש באנרגיה ירוקה וליתר דיוק - אנרגיה סולארית - כאשר מנצלים את אור השמש להפקת חשמל.

מאת: אור הסהר 

וכך, לא רק שחוסכים כסף רב, אלא גם משפרים את איכות הסביבה. כי בתהליך הפקת חשמל מאנרגיה סולארית אין צורך בשריפת פחם שמזהם את הסביבה. אי אפשר להעביר את כל העולם לאנרגיה סולארית ביום אחד ואפילו לא בשנה אחת. אך אם כל אחד יחליט להתחשב בסביבה וישתכנע להקים מערכת סולארית בביתו, יהיה ביכולתו להועיל לא רק לסביבה אלא גם לעצמו.

כיצד עובדות המערכת הסולאריות

המערכת הסולרית מורכבת מלוחות מיוחדים הקולטים את קרינת השמש וממירים אותה לחשמל. בתוך הלוחות מורכבים תאים פוטוולטאיים. ההמרה נעשית ללא שום גורם מתווך. מדובר בהמרה ישירה של ארגיה סולארית לאנרגיית חשמל. במקום לשלם לחברת החשמל, שנוהגת לעלות את המחירים מידי פעם, כל בית בישראל יכול להתקין על הגג מערכת סולארית ולייצר חשמל עד 15 קילוואט.אך לא רק אנשים פרטיים יכולים להתקין מערכת סולארית, גם עסקים יכולים לעשות זאת ולהם יש את הזכות לייצר חשמל עד 50 קילוואט. כיום אפשר למצוא לוחות מידע ברחבי הארץ הפועלים על מערכת סולארית, משקים חקלאיים המשתמשים במערכות מסוג זה וחוות בנגב אשר התקינו מערכות סולאריות כבר לפני זמן רב.

כיצד מרוויחים כסף באמצעות מערכת סולארית

בזמן האחרון מחירי החשמל עולים בעקבות תהליכים גאופוליטיים במזרח התיכון. התקנת דוד שמש ומערכת סולארית לא רק משחררת את משק הבית מתלות בחברת החשמל, אלא גם מאפשרת למכור אותו לחברת החשמל. כך שמערכת סולארית לא רק חוסכת כסף אלא גם מכניסה כסף בסופו של דבר. גם חברות שמתקינות אצלן מערכת סולאריות יכולות להשתמש בחשמל ולמכור אותו. לכן  מערכת סולארית לא רק נחשבת לידידותית לסביבה, היא גם כדאית מבחינה כלכלית ללקוח.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה