בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מערכות סולריות במודיעין

תקציר : מחפשים דרך לחמם את המים בכל מערכת המים בקלות וביעילות?
מאת: אור הסהר

 מערכות סולריות במודיעין דרך חברת אור הסהר הם הפתרונות שאתה מחפש. מערכות סולריות במודיעין הן שירות חדשני עבור תושבי מודיעין שרוצות ליהנות מיתרונות רבים תחת קורת גג אחת- תחת קורת הגג הפרטית שלהם. תושבי מודיעין- בררו עכשיו וחסכו בטווח הארוך.

 יתרונות מערכות סולריות במודיעין:

1. חסכון אדיר בחשמל. מערכות סולריות של חברת אור הסהר מנצלות את אור השמש וגורמות לך לצרוך פחות חשמל גם בחורף. 
2. העלות הנמוכה של התקנת מערכות סולריות במודיעין היא הנמוכה ביותר. אין מערכות חימום במחיר ועם תפוקה באיכות כל כך גבוהה כמו מערכות סולריות במודיעין המשווקות ומותקנות על ידי הצוות המקצועי של חברת אור הסהר. 
3. ניצול מרבי של המערכת. חברת אור הסהר מציעה לך מערכת סגורה , אקולוגית יותר שדואגת שתמיד יהיו לך מים חמים מדוד השמש. במערכת מותקן דוד מחליף חום.

 למה להתקין מערכות סולריות במודיעין עם חברת אור הסהר?

כי מערכות סולריות במודיעין הינן מהמתקדמות בתחום חימום המים כיום. גם אם בקיץ זה נראה לך רחוק, חשוב על החיסכון בימי החורף. אנו מתקינים רק מערכות מקוריות עם אישורי החברה וכל החלפים מקוריים ואמינים.

שמרו על מערכות סולריות במודיעין על ידי תחזוקה קבועה:

בנוסף להתקנה תקבלו שנת אחריות עם בדיקה של המערכת. כמו כן תוכלו לנצל את שירות הביטוח שאנו מעמידים עבור מערכות סולריות במודיעין. שירות ביטוח של מערכות סולריות במודיעין כולל בדיקת שנתית והחלפת חלפים נחוצים, בדיקת סתימות ונזילות במערכת מענה מיידי לכל תקלה.

 תיהנו מחוויית שירות  בה נשמע קול הלקוח :

בבחירה באחת מתוך מערכות סולריות במודיעין אתם נכנסים לחוויית שירות בלתי נשכחת. אנו נטפל בבעיות עם הגעה בפרק הזמן הקצר ביותר ממועד הקריאה ואתם רק תרוויחו. התקשרו עוד היום דרך הטלפון או השאירו פרטים על גבי האתר. בפנייה כדאי לציין כי מדובר על התקנת מערכות סולריות במודיעין. נציגינו ישמחו לענות על כל שאלה וללוות אתכם לאורך כל התהליך של התקנת דודי שמש ומערכות סולריוץ. אל תהססו – התקשרו!

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה