בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מערכות סולריות בפתח תקווה

תקציר : בתי אב רבים בכל רחבי העיר פתח תקווה מנויים כבר שנים רבים על מערכות סולריות בפתח תקווה לצורך חימום מים. מערכות סולריות בפתח תקווה התגלו בשנים האחרונות כצורת החימום המועדפת על תושבי העיר.
מאת: אור הסהר 

מדוע דווקא מערכות סולריות בפתח תקווה?

צורות חימום שונות המקובלות כיום בישראל עובדות לרוב על חומרים כגון דלק, סולר, בנזין וכדומה, שהן יקרות, בעלות עלויות מתמשכות משך כל זמן השימוש בהן, מזהמות את האוויר ואת כדור הארץ ועלולות לגרום לסיכונים כגון התלקחויות, פיצוצים, דלקות וכדומה. מערכות סולריות בפתח תקווה פועלות על בסיס אנרגיה המופקת מהשמש, יכולת פשוטה וטבעית שהטבע מעניק לנו ואין כל סיבה שלא ננצל אותו. האנרגיה הזו חינמית ומסופקת לנו חינם על ידי השמש הארצי ישראלית בנדיבות רבה, אינה מסוכנת, אינה דורשת טיפול ממושך או הוצאות בזמן השימוש בה וכן שומרת על איכות הסביבה.

מדוע דווקא אור הסהר?

לחברת אור הסהר ניסיון של שנים רבות ומקרים רבים בהתקנת מערכות סולריות בפתח תקווה, תיקון מערכות סולריות בפתח תקווה והתקנה של מערכות. חברת אור הסהר מתמחה בהתקנת מערכות סולריות בפתח תקווה בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם: גובה הבית, המיקום, האזור, הקומה, מספר הנפשות בבית והרגלי צריכת המים שלכם. נציגי החברה יגיעו אליכם הביתה, יזהו את הצרכים והדרישות המדויקים שלכם ויתאימו לכם את המערכת שתענה במדויק על הדרישות הללו.

השרות באור הסהר

חברת אור הסהר מחזיקה צוות עובדים גדול ומיומן בעל ניסיון של שנים רבות בהתקנת ותיקון מערכות סולריות בפתח תקווה. לצוות העובדים יש את כל הידע הנדרש כדי לענות על כל בעיה, תקלה או צורך שהתעוררו אצלכם בכל הקשור אל מערכות סולריות בפתח תקווה, את האישורים הנדרשים לבצע עבודה כזו על פי כל הדרישות, וכל ציוד נדרש כדי להתקין מערכות סולריות בפתח תקווה. העובדים משתמשים בציוד איכותי מאוד העומד בכל התקנים. צוות העובדים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם לכל עניין, רכישה, התקנה או תיקון של דודי שמש ומערכות סולריות בפתח תקווה, בשמחה, אמינות, מהימנות, דייקנות בכל פרט ובשרות אדיב.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה