בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מערכות סולריות בתל אביב

תקציר : סיור קצר מעל גגות תל אביב מראה לנו כי מותקנות מערכות סולריות בתל אביב על רבים מגגות העיר. מערכות סולריות בתל אביב מתגלות בשנים האחרונות כאפשרות החימום האהובה והמועדפת על תושבי העיר, לעומת צורות חימום אחרות בהן השתמשו עד כה כגון דודי שמש, חימום על ידי סולר ועוד.
מאת: אור הסהר

ניצול אנרגית השמש

העיר תל אביב היא עיר שטופת שמש, עיר חמה מאוד בימי הקיץ הישראליים וחמה פחות בימי החורף הלא כל כך קרים כאן. שמש היא היתרון הבולט של העיר הזו, ואין כל סיבה שלא ננצל אותה לצרכנו ונשתמש באמצעים יקרים יותר וזמינים פחות. מערכות סולריות בתל אביב מנצלות את אנרגית השמש הזו ומייצרות על ידה מים חמים, בכמויות גדולות מאוד ובמהירות רבה. אין צורך עוד להסתפק במים קרים, לריב עם השותף שהתקלח במעט המים החמים שנותרו או לסבול מקור. מערכות סולריות בתל אביב יספקו לכם מים חמים זמינים עשרים וארבע שעות ביממה.

 מערכות סולריות בתל אביב – למה דווקא כאן?

מלבד השמש, מתאפיינת העיר תל אביב בבנייני מגורים בעלי מספר קומות רב מאוד המגיעים לגבהים עצומים. כידוע, ככל שהקומה גבוהה יותר, הבית קר יותר והטמפרטורות צונחות, בפרט בימי החורף שאם בקומות הנמוכות לא מרגישים בהם כל כך, בבתים הגבוהים הם מורגשים בהחלט. בבתים כאלה, מערכות סולריות בתל אביב הן הפתרון המתאים ביותר. מים חמים זמינים בכל רגע נתון ומתי שרק תרצו, לרחצה, לבישול מרקים ומאכלים חמים ואפילו לשטיפת כלים, לשטיפת רצפות או לניקיון. רחיצת כלים או שטיפת רצפות במים קרים היא סבל גדול בימי החורף ויכולה להפוך לתענוג גדול אם יש לכם מערכות סולריות בתל אביב.

שני המאפיינים הייחודיים הללו, השמש התל אביבית החמה והבתים מרובי הקומות המביאים לכך שתושבי תל אביב הבינו כי מערכות סולריות בתל אביב הן הן הפתרון המושלם למאפייני העיר הזו. אז למה אתם מחכים? הרימו טלפון ונציגי החברה בתל אביב עוד היום בדרך אליכם עם מערכת סולרית חדשנית, איכותית ומחממת.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה