בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מערכות סולריות משוכללות רק לתושבי בת ים!

תקציר : מערכות סולריות הן הפתרון הטוב ביותר עבור מי שרוצה מערכות קולטים דודי שמש ומערכות חימום מתקדמות. מערכות סולריות בבת ים בן פתרון זמין ויעיל עבור תושבי בת ים לחסוך עד מאות שקלים בחודש בחודשי החורף .
מאת: אור הסהר

טכנולוגיה מתקדמת מובנת במערכות סולריות בבת ים:
מערכות סולריות בבת ים בתחזוקה מינימאלית:

חברת אור הסהר מספקת לא רק התקנת מערכות סולריות בבת ים אלא גם שירות ביטוח לבניינים עבור מערכות סולריות בבת ים. שירות ביטוח עבור מערכות סולריות בבת ים כולל תיקון נזילות, החלפת חלקים במידה וצריך, החלפות משאבה ועוד.

יתרונות מערכות סולריות בבת ים:

היתרון הראשון – לא צריך לחכות שיתחממו מי הרחצה בחורף. כשיש מערכות סולריות בבת ים תמיד יש מים חמים ונעימים בברז הבית. המערכת שומרת את חום המים בתוך מערכת סגורה. מערכת זו מנצלת את אור וחום השמש גם בחורף. 

היתרון השני- של מערכות סולריות בבת ים: חסכון אדיר בחשמל. כל עוד שהשמש זורחת המערכת עובדת עבורך וחוסכת לך מאות שקלים בחודש. ניצול משאב זמין לצרכים ביתיים.

מערכות סולריות בבת ים על בנין:

להתקנת מערכות סולריות בבת ים על גבי בנין משותף יש יתרונות רבים. חלקם מהפן הכלכלי אתם יכולים להתחלק כל השכנים בטיפול של המערכת, וכן העלות של הבדיקות והתיקונים השנתיים מתחלקים עבור מספר לקוחות.

החמימות שלכם האומנות שלנו:

אתם כלקוחות מקבלים מערכות סולריות בבת ים מהמתקדמות בארץ ובעולם וגם נהנים משירות לקוחות יעיל מקצועי ואמין. אצלנו בחברת אור הסהר הלקוח במרכז וכל הטכנאים שלנו יודעים להעניק שירות מונע לקוח. חברת אור הסהר היא חברה ותיקה בתחום התקנות מערכות סולריות בבת ים ואתם יכולים להיות רגועים שהפקדתם את החום שלכם בידי חברה אמינה שדואגת עבור כל הפרטים הטכניים והמנהליים. בחירה בהתקנת מערכות סולריות בבת ים של חברת אור הסהר היא בחירה נבונה ומשתלמת לטווח הרחוק.

מערכות סולריות בבת ים:

הצטרפו ללקוחות הרבים שהתקינו מערכות סולריות בבת ים של חברת אור הסהר . צלצל והזמן.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה