בס"ד

התקשרו עכשיו:

מערכות סולאריות בראשון לציון

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

העתיד כבר כאן - הפתרון האולטימטיבי לחיסכון ורווח!

מערכות סולאריות בראשון לציון הן הדבר הבא בתחום האנרגיה הירוקה, הכדאיות הכלכלית והסביבתית כאחד, רבים גילו זאת מזמן. ומה אתכם?

במאמר הבא, נדבר על תחום המערכות הסולאריות ועל התרומה הכלכלית והסביבתית שלהן.

מהי המערכת הסולארית?

מערכות סולאריות בראשון לציון הם פאנלים המותקנים בדרך כלל על גגות או פרגולות מיוחדות, אשר קולטים את החום השמש ומסוגלים לייצר אנרגיה ירוקה באמצעותה. החשמל הירוק המיוצר על ידי קרני השמש הפוגעות בפאנלים חוסכים רבות בפחמים ומים המיועדים ליצור חשמל וכך מסייעים על שמירה על איכות הסביבה וצמצום הפגיעה באטמוספרה. ו... כן אתם יכולים גם להרוויח מזה.

היכן ניתן להתקין מערכות סולאריות בראשון לציון

מערכות סולאריות בראשון לציון ניתן להתקין על גגות בתים או עסקים. מערכות סולאריות בראשון לציון ביתיות דורשות שטח פנוי של 40 מ"ר לפחות, מערכות סולאריות בראשון לציון עסקיות דורשות שטח פנוי של לפחות 500 מ"ר, דרישה נוספת החייבת להתקיים היא שעון חשמל של 80 אמפר לפחות המשתייך לאותו גג.

דרך שעון החשמל ניתן למדוד את כמות החשמל הירוק אשר מיוצר בכל חודש על גג הבית או הבניין. קיימים בעלי שטחים רבים אשר אין עליהם זכויות בנייה ומיועדים לשטחים חקלאיים ניתן לבנות על שטחים אלה פרגולות ועליהן להציב את הפאנלים, גם שטחים פרטיים בגודל הנכון ניתן להסב לצורך הצבת מערכת עסקית.

מערכות סולאריות בראשון לציון בעסק- הכנסה פאסיבית ללא השקעה

היתרון הגדול של מערכת סולארית עסקית היא היכולת להציב אותה ללא השקעה כספית כלל. וזאת מאחר שמשקיעים רבים הבינו את הפוטנציאל והרווח האפשרי ממערכות סולאריות בראשון לציון. תעריף חברת החשמל נובמבר הקרוב נכון לשנים 2012-2014 הוא 1.9 למערכות ביתיות ו 0.9 ₪ למערכות עסקיות לקוט"ש. משקיעים כיום משלמים בן 18,000 ל20,000 לשנה על מערכת עסקית על גג בית העסק. אצלנו באור סהר תוכלו לקבל יעוץ והכוונה לרכישת מערכות עסקיות וביתיות

עוד קצת מספרים...

רכישת מערכות סולאריות בראשון לציון מינימאליות של 400 מ"ר  תעלה  1,080,000ש"ח עם בספק של 50 קוט"ש ותניב רווח של  15000 ₪ למשקיע, כך שבחישוב פשוט ניתן להבין שניתן להחזיר את ההלוואה על ההשקעה במהירות רבה ולהתחיל להרוויח, זאת במידה ואתם משקיעים במערכת, על ידי מציאת משקיע כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להמשיך בעבודה השוטפת ולהרוויח כמה עשרות אלפי שקלים בשנה מבלי לצאת מהמשרד הממוזג.

ישנם כמה מסלולי השקעה, כאמור, השקעה של משקיע חיצוני בלבד וקבל אחוז מהרווח השנתי.

דוד שמש ומערכות סולאריות בראש העין, ניתן להשיג אצלנו בחברת אור סהר, אנו נלווה אתכם במהלך כל התהליך ממציאת המשקיע ועד להתקנה. צרו קשר עוד היום והתחילו להרוויח, על ידי השקעה מינימאלית ורווח חודשי קבוע.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה