בס"ד

התקשרו עכשיו:

קולטי שמש ברעננה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

מהו הקולט וכיצד מטפלים בו 

קולטי שמש ברעננה, הם חלק מדוד השמש ופועלים יחד לצורך חימום המים חשוב מאוד לדאוג לתקינות וההתאמה של קולט השמש לפעילות התקינה של דוד השמש.

מהם קולטי השמש? 

קולטי השמש ברעננה, הם חלק בלתי נפרד מדודי השמש, הם אלה אשר מאפשרים לקרני השמש להיקלט ולייצר אנרגיה אשר יוצרת בסופו של דבר מים חמים באמצעות אנרגיה סולארית ירוקה. כחלק מבקרה על דוד השמש חובה לדאוג גם לתקינותם וניקיונם של קולטי שמש ברעננה לפעולה תקינה ובלאי ארוך עד כמה שאפשר של הדוד ושל הקולט כאחד. חשוב מאוד להבין ששני הפרטים הן הקולט והן הדוד הינם שני מרכיבים שונים הפועלים בסופו של דבר כמקשה אחת ומערכת אחת אינה יכולה לפעול ללא השנייה.

תהליך פעולתו של קולט השמש 

קולט השמש, מוצב על גג הבניין, בית העסק או הבית, קולטי שמש ברעננה מוצבים בדרך כלל באלכסון בזוית אשר בעזרתה קליטת קרני השמש תהיה מקסימאלית, על ידי תהליך פגיעת קרני השמש בקולט מועבר חום השמש והאנרגיה הנוצרת ממנו על ידי פגיעתו בקולט אל דוד השמש ומאפשר את תהליך חימום המים ללא כל שימוש באנרגיה וחשמל מלאכותי. תהליך חימום המים, מהירותו וכמות המים החמים תלוי בכמות ימי השמש בכלל ושעות השמש באותו יום בפרט. ככלל שימוש בקולטי שמש ברעננה יעילים הרבה יותר מאשר שימוש בדודי חשמל וזאת מאחר ומספקים חשמל חסכוני יותר התורם לאספקת מים חמים לאורך זמן רב יותר.

כיצד מטפלים בקולטי שמש ברעננה? 

כפי שציינו דוד שמש וקולטי השמש הם שני חלקים בלתי נפרדים אחד מהשני על כן כפי שחשוב לשמור על תקינות דודי השמש כך גם חשוב לשמור על תקינותם וניקיונם של קולטי שמש ברעננה. עבודת הבדיקה והניקוי תתבצע אך ורק על ידי צוות מקצועי בתחום הדודים וקולטי השמש באמצעות מכונה מיוחדת לתוכה ממלאים כמות של מים מזוקקים למניעת חלודה, ניקוי אבנית ומניעת הצטברות אבנית נוספת, אסור בשום אופן לנסות לטפל בקולט השמש בעצמכם. קולט השמש בימים חמים של 35 מעלות הינם לוהטים ומכפילים את עצמם עד לכדי התחממות של עד 75 מעלות. כל נגיעה לא מבוקרת עלולה לגרום לפגיעה בריאותית וסכנת חיים, השאירו את הטיפול למקצוענים בכדי להימנע מאי נעימויות ועוגמת נפש מיותרת.

מתי כדאי לטפל בקולט השמש? 

אנשי מקצוע האמונים בתחום טיפול בקולטי שמש ברעננה, מבינים בדיוק באלו זמנים ניתן לטפל בקולטים. הטיפול בקולטים, יתבצע רק אחרי רדת השמש ולא בימים חמים במיוחד. בדרך כלל, עדיף לטפל, לבדוק ולנקות קולטי שמש ברעננה בימים קרירים אך ללא סכנה של סופות ברקים היכולים לסכן את מי שבא במגע עם קולט השמש. חשוב מאוד לתחזק את קולטי שמש ברעננה ולטפל בהם פעם בשנה או שנתיים בכדי אורך חיים מקסימאלי של קולטי השמש והדוד. 

מעוניינים בשירות עבור קולטי שמש? תיקון, החלפה או התקנה? אצלנו ב "אור הסהר" תקבלו את הייעוץ והשירות ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן שירות מהיר ומקצועי ובעל מגוון רחב של קולטים, המותאמים לסוג הגג, אזור המגורים ותקציב הלקוח.

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה