בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תיקון דודי חשמל – כל מה שחשוב לדעת

תקציר : כיום אין כמעט בית בישראל שלא מותקן בו דוד חשמל. ברוב המקרים, דודי החשמל אינם מותקנים בנפרד לדודי השמש (שהתקנתם היא בגדר חובה על פי חוק שנחקק בשנת 1976) , אלא מותקנים כמיכל דוד השמש שלעצמו. השימוש בדודי החשמל בארץ נעשה בעיקר בחורף, כאשר קרני השמש אינן מספקות את החום הדרוש לחימום המים.
מאת: אור הסהר

תיקון דודי חשמל – תקלות נפוצות

התחום של תיקון דודי חשמל הוא בעל חשיבות רבה בארץ, שכן כל תקלה בדוד החשמל משפיעה גם על דוד השמש, ולהיפך – ומשמעות הדבר שכל עוד היא קיימת, אין לנו אפשרות להנות ממים חמים בביתנו. בתחום של תיקון דודי שמש ודודי חשמל יש תקלות נפוצות יותר ופחות, ולכן בכל מקרה של בעיה חשוב לפנות אך ורק למומחה מוסמך בתחום של תיקון דודי חשמל, אשר יידע לאבחן את הבעיה באופן מדוייק לספק לכם את המענה הנכון.

להלן פירוט של כמה מהתקלות הנפוצות ביותר בדודי חשמל:

בחלק גדול מהמקרים, תיקון דודי חשמל נדרש בשל גוף חימום מקולקל בדוד. הסיבה לתקלה של גוף החימום היא בדרך כלל הצטברות של אבנית בתוך הדוד, ולכן כדי להימנע מכך מומלץ להזמין אחת לתקופה מסויימת מומחה בתחום של תיקון דודי חשמל, על מנת שינקה את הדוד מאבנית – דבר אשר ישפר את פעילותו וימנע נזקים שונים.
לעיתים קרובות אנו נזקקים לשירותי תיקון דודי חשמל בשל תרמוסטט מקולקל. תפקידו של התרמוסטט הוא לווסת את טמפרטורת המים, ולמנוע מהם להתחמם יתר על המידה. במסגרת תיקון דודי חשמל בשל תרמוסטטים מקולקלים, הדבר נובע מאיכות ירודה של המכשיר, אך לעיתים הגורם הוא גם פגיעה חיצונית.

עוד בעיה נפוצה בתחום של תיקון דודי חשמל , זוהי בעיית הנזילות. מנסיוננו בתחום של תיקון דודי חשמל, הגורמים לנזילה יכולים להיות רבים – דוד ישן, התקנה לא נכונה, פלאנג' שאינו אטום מספיק וכו'. תיקון דודי חשמל במקרה של נזילה מצריך ידע ונסיון רב בתחום, שכן לכל אחת מהבעיות שצויינו לעיל יש פתרון שונה, דבר אשר ישפיע הן על יעילותו של תיקון דודי חשמל, והן על המחיר שתשלמו. 

אור הסהר - תיקון דודי חשמל איכותי ומקצועי!

אם אתם נזקקים לשירותי תיקון דודי חשמל, יש רק מקום אחד שיספק לכם שירות מקצועי, יעיל ואמין – אור הסהר! כבר יותר מ-20 שנה אנחנו עוסקים בתחום של תיקון דודי חשמל , ובכל עבודת תיקון דודי חשמל שאנו מבצעים, אנחנו מתחייבים להעניק ללקוח שירות ברמה הכי גבוהה שיש. תיקון דודי חשמל של אור הסהר זהו שירות אדיב ויעיל במחיר אטרקטיבי – וזה מה שהופך אותו לשירות המושלם בתחום של תיקון דודי חשמל !

 

 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה