בס"ד

התקשרו עכשיו:

מאמרים

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תיקון דודי שמש – מחזירים את החום הביתה!

תקציר : בשנת 1976 נקבע בישראל חוק, שקבע שבכל דירה בארץ חובה להתקין דוד שמש. החוק נחקק בעקבות משבר אנרגיה חמור שאירע באותה תקופה, בעקבות החלטתן של מדינות ערב לצמצם את אספקת הנפט למדינות המערב, ולהעלות את מחיר הנפט באופן משמעותי, וזאת כתגובה למלחמת יום כיפור. התקנת דודי שמש בכל הבתים איפשרה לישראלים לחמם את המים בביתם באמצעות אנרגיה סולרית, ובכך לחסוך בהוצאות החשמל.
מאת: אור הסהר

עד היום, דודי שמש משחקים תפקיד חשוב ביותר בשוק הישראלי, והם מספקים כ-5 אחוזים מכלל האנרגיה שנצרכת בארץ. בעקבות הפופולריות הרבה של דודי שמש והצורך היומיומי בהם, קיימות חברות רבות המתמחות בתחזוקה וגם תיקון דודי שמש. 

תיקון דודי שמש – למי פונים?

דודי שמש משמשים את כולנו בחיי היום יום, ולפיכך מדי כמה שנים הם נשחקים ומתקלקלים, כך שאנו נדרשים לפנות אל בעל מקצוע בתחום תיקון דודי שמש. בעלי מקצוע בתחום של תיקון דודי שמש נאלצים להתמודד עם מגוון רחב של בעיות, ולספק לכל לקוח אבחון מדוייק ומענה מתאים לכל בעיה, אשר מתבססים על הניסיון שלהם בתחום.

למרות שהעיקרון עליו פועלים דודי שמש הוא די פשוט, תיקון דודי שמש דורש מיומנות רבה והיכרות מעמיקה עם דודי שמש על כל סוגיהם. למרבה הצער, בעלי מקצוע רבים בתחום של תיקון דודי שמש אינם באמת בקיאים בעבודה זו, והדבר גורם לכך שמאות דודי שמש מוחלפים בשנה – תוך הוצאות כספיות גבוהות מצד בעליהם – כאשר כל מה שדרוש לדוד הוא ניקוי או החלפת חלק כלשהו בלבד.

לכן, כאשר אתם נזקקים לשירות תיקון דודי שמש, הקפידו לפנות אל בעלי מקצוע אשר עובדים בתחום של תיקון דודי שמש כבר שנים רבות, ושניתן לסמוך עליהם שיספקו לכם את השירות האמין, היעיל והמשתלם ביותר. להחליף דוד שמש כל אחד יכול, אבל רק מקצוען יודע לספק שירותי תיקון דודי שמש שיחסכו לכם כסף, ויותירו אתכם עם דוד שמש תקין לעוד שנים רבות. 

אור הסהר - תיקון דודי שמש מספר אחד בארץ!אם אתם רוצים שירות תיקון דודי שמש איכותי ואמין באמת, יש רק כתובת אחת עבורכם – אור הסהר. אנחנו מחזיקים בניסיון מעל ל-20 שנים בתחומים התקנה, מכירה וכן תיקון דודי שמש, ובכל עבודת תיקון דודי שמש שאנחנו מבצעים, אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, במחיר הכי טוב. נסיוננו הרב בתחום תיקון דודי שמש מאפשר לנו לבצע עבודות תיקונים מכל הסוגים, ואף בתנאי שטח קשים, תוך התאמה מושלמת לצרכי הלקוח. אז בכל בעיה או צורך שמתעורר – בחרו שירותי תיקון דודי שמש של אור הסהר!
 

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה