בס"ד

התקשרו עכשיו:

תיקון דוד שמש במרכז

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

תיקון דוד שמש במרכז 

דודי שמש הם מוצרים תמימים לכאורה אך מורכבים מאוד וכוללים פרטים רבים. רבים נהוגים להתייחס לדוד השמש כמובן מאיליו אך כאשר הוא מתקלקל הופך אוטומטית לפרט החשוב ביותר בבית. 

חשוב מאוד לדעת מהן הדרכים הנכונות ביותר לתחזוקת דוד השמש ומה אסור בשום פנים ואופן לעשות 

בדיקת נזילות

בדיקת נזילה זוהי בדיקה פשוטה יחסית, אין עליכם לעלות לגג ולהתעסק עם קולט השמש אלא לבדוק האם לא קיימות כל נזילות מהדוד, נזילה ואפילו הקטנה ביותר עלולה לגרום להוצאתו של דוד השמש מכלל שימוש ותיקוני יקרים הרבה יותר לולא טיפלתם בבעיה כאשר רק נוצרה, חשיבות הערנות למקרים של נזילות גבוהה גן מבחינת החיסכון הכספי של  תיקון דודי שמש ותחזוקתם במרכז וגם מניעת הצורך בהחלפתו של הדוד.

תקלות בגוף החימום 

תקלות בגוף חימום הדוד הן תקלות שבדרך כלל קשה מאוד לעלות עליהן מיד. תקלות בגוף החימום באות לידי ביטוי על ידי מהירות נמוכה של הגעת המים החמים אל ברז המים או ירידת הטמפרטורה בכמה מעלות ספורות, בדרך כלל קשה מאוד להבחין בכל אלא עד שהמים מתחממים באיטיות רבה או לא מתחממים בכלל ואז התקלה הופכת לחמורה מעט יותר והתיקון מורכב יותר. בכדי להימנע ממקרים כאהל או מזעורם יש לבצע בדיקות תקופתיות של דוד השמש על ידי איש המקצוע של החברה.

טיפול דוד שמש תקופתיים 

ישנה חשיבות רבה לתיקון דוד שמש במרכז לצורך שימורם ומניעת בלאי מהיר שלהם מומלץ להיעזר בשירותי טיפול ובקרה תקופתיים פעם ב 3-5 שנים לצורך בדיקת תקינות דוד השמש וטיפולי שימור תקופתיים כמו ניקוי האבנית המצטברת בדרך כלל על דודים, חשוב מאוד לא לחסוך ולהיעזר בשירותי איש מקצוע לבדיקה וטיפול בדוד בכדי למנוע נזקים לדוד השמש ונזקים בריאותיים לכם.

הוזלת טיפול דודי שמש

תקופת הטיפול הנפוצה והמבוקשת ביותר היא תקופת הקיץ, לכן בכדי לחסוך בתשלום על הטיפול התקופתי כדאי להשתמש בשירות דווקא בתקופת החורף והסתיו עונות בהן הביקוש לתיקון וטיפול בדודיי השמש נמוך יותר. כמו כל שירות אשר מתחלק לעונות מבוקשות יותר ועונות מבוקשות פחות גם שירות התיקונים והטיפולים התקופתיים של דודי השמש הינם יקרים יותר בעונות השיא שלהם הקיץ והאביב וזולים הרבה יותר בעונת החורף והסתיו, עונות השפל.

בחברת אור הסהר דודי שמש תקבלו תוכלו לקבל יעוץ מקצועי בדבר תחזוקת דודי שמש, שירות תיקון דוד שמש במרכז זמין ומהיר ומענה על שאלות שונות בדבר שימור דודיי השמש שברשותכם.

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שלח

תודה רבה

פנייתך התקבלה והיא  תענה בהקדם

שדה חובה
שדה חובה
שדה חובה

שדה חובה